محمد اسلامی بیان داشت: مردم و مسافران در کمال آرامش و آسایش تعطیلات نوروزی را در مازندران بگذرانند.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار مازندران با بیان اینکه هر چند ادارات انتظامی، امنیتی، ترافیکی، امداد و نجات، بهداشت و درمان و خدمات عمومی استان آماده ارائه خدمات کیفی به مسافران و گردشگران نوروزی است، گفت: توقع داریم تا مسافران نیز ضوابط و قواعد را رعایت کنند.

وی اضافه کرد: مردم باید در کمال آرامش و آسایش تعطیلات نوروزی را در مازندران بگذرانند و صد البته مازندرانی ها که میزبانان خوبی برای مسافران هستند نیز توقع دارند، ضوابط و مقررات در همه مسایل به ویژه زیست محیطی رعایت شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه عمده عرصه های مازندران طبیعی و ملی است، گفت: شهرداری ها و فرمانداری های استان تمامی نیازهای مسافران و گردشگران در مناطق تفریحی و گردشگری به ویژه در مناطق ساحلی و جنگلی را مهیا کرده اند و انتظار داریم مسافران نیز به مقولات زیست محیطی اهتمام کنند.

اسلامی استاندار

محمد اسلامی تولید و جمع آوری اصولی زباله و پسماندها را مورد توجه مسافران و گردشگران قرار داد و بیان داشت: یقین داشته باشید که مازندران متعلق به همه ملت ایران است و مردم این استان نیز با افتخار میزبانان خوبی برای شما هستند، پس همه در مراقبت از عرصه های طبیعی ملی این خطه از شمال کشور کوشا باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج