عبدالله رضیان بیان داشت:عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح دو پروژه مهم راهسازی در محورهای هراز و سوادکوه صبح شنبه وارد مازندران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، رییس مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به پیگیرهای مستمر و مشترک مسوولان اجرایی  و نمایندگان استان توجه دولت و وزارت راه و شهرسازی بر شتاب بخشی در تکمیل طرح های مهم شبکه حمل و نقل می باشد خاطر نشان کرد : در سفر روز شنبه وزیر راه و شهرسازی گلوگاه های ترافیکی محور سوادکوه در محدوده های سرخ کلا و شیرگاه افتتاح و بهره برداری می شود و با این اقدام جهادی ترافیک بی سابقه دراین محور مهم ارتباطی کشور روان می شود که موجب رفاه و آسایش مسافران خواهد شد.

وی از افتتاح و بهره برداری 8 کیلومتر از محور هراز در منطقه پل لهاش و کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی سه پل بزرگ دراین محور استراتژیک خبر داد و افزود: دراین سفر عملیات اجرایی تقاطع غیرهم سطح میدان هزار سنگر شهرستان آمل هم با حضور وزیر راه و شهرسازی آغاز می گردد.

پروژه راه

عبدالله رضیان با تاکید براهمیت اتمام طرح های زیربنایی راهسازی در محور شمال از پیگیری مجمع نمایندگان بر احداث شبکه های ریلی در سال جدید خبر داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج