سرهنگ علیرضا قدمی از اعمال محدودیت های ترافیکی نوروزی در محورهای مواصلاتی مازندران خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرمانده پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت در محور کندوان در ایام نوروز ممنوع است.

وی اضافه کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15تا ساعت 6 صبح روزهای پنجشنبه و جمعه 24و 25 اسفند و روزهای دوشنبه، سه شنبه 28و 29اسفند و همچنین در تاریخ هشتم فروردین سال آینده از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران ادامه داد: همچنین بر اساس اعلام مامورین پلیس راه مستقر در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 همان روزهای اعلام شده تا ساعت 6 صبح روز بعد از میدان امیر کبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

قدمی بیان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان روز شنبه چهارم فروردین و نیز روزهای یکشنبه ، دوشنبه و جمعه در تاریخ های 12، 13 و 17 فروردین سال آینده بین ساعت 12 تا ساعت سه بامداد این روزها از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15همان روزها تا سه بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران به اهمیت رعایت محدودیت های ترافیکی در محورهراز اشاره کرد و گفت: تردد انواع تریلرها از فردا تا هفدهم فروردین سال آینده در این محور ممنوع است .

قدمی اظهار داشت: تردد انواع کامیون و کامیونت ها از ساعت 12تا 24روزهای یکشنبه و دوشنبه 27و 28اسفند و روزهای پنجشنبه در تاریخ های 9 و 16فروردین سال آینده و همچنین از ساعت 6تا 24روزهای پنجشنبه ، جمعه و سه شنبه تاریخ های 24، 25 و 29 اسفند و روزهای شنبه و جمعه تاریخ های 4، 10 و 17 فروردین سال آینده از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در محورهراز از ساعت 13روزهای جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه تاریخ های 3، 4 ، 12، 13 و 17 فروردین سال آینده تا ساعت 2بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15تا سه بامداد روز بعد تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن ( محدوده مشاء ) به صورت یکطرفه خواهد بود.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: درمحور سوادکوه نیز تردد انواع تریلر از ساعت 12تا 24 تاریخ های 25و 28 اسفند امسال و 9و 16فروردین سال آینده از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی همچنین گفت: تردد تمام تریلر ها از ساعت 6 تا 24 تاریخ های 29اسفند امسال و چهارم فروردین سال آینده و همچنین روزهای جمعه تاریخ های 10و 17فروردین سال آینده از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

تمهیدات ترافیکی

فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه هر ساله این استان مقصد بیشتر مسافران و گردشگران نوروزی کشور است، گفت: باید بپذیریم که جاده های استان جوابگوی حجم انبوه خودروها در ایام نوروز نیست و لازم است رانندگان با احساس مسئولیت و صبوری بیشتری در این مسیر تردد کنند .

علیرضا قدمی به جاذبه های طبیعی جاده های مواصلاتی هراز ، کندوان و سوادکوه اشاره و اضافه کرد: مسافران و گردشگران برای اینکه بتوانند از سفرهای نوروزی حتی در جاده ها لذت ببرند، باید مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج