محمد اسلامی بیان داشت:نباید افراد فرصت‌طلب به عنوان شکارچی به دنبال جذب تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستاها با کارمزد باشند و به این افراد اجازه جولان داده نمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، استاندار مازندران با بیان اینکه باید تسهیلات اشتغال و توسعه به جوانان تحصیل کرده در روستاها اختصاص یابد، افزود: نباید فرصت‌طلبان به عنوان شکارچی به دنبال جذب تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستاها با کارمزد باشند و به این افراد اجازه جولان داده نمی شود.

وی با اعلام ایجاد مشوق برای سرمایه گذاران طرح‌های صادرات محور در مازندران، افزود: در نظر داریم تا همکاری مازندران با کشورهای حاشیه دریای خزر و آسیای میانه و همچنین برخی کشورهای عربی تقویت یافته و توسعه داشته باشد.

استاندار مازندران با بیان شناسایی مشکلات و ایجاد برنامه‌های توسعه استان، تصریح کرد: در این بین هدف‌گذاری دقیق و بزرگی داریم که صادرات 3 میلیارد دلاری در سال یکی از این برنامه‌ها است هر چند در این بین گام نخست به خوبی برداشته شده است.

ممانعت برخی واسطه ها از فروش برنج به غله

این مسوول با اعلام اینکه برای خرید مرکبات و برنج مازندران از دولت مجوزهای لازم اخذ شد، بیان کرد: برخی واسطه‌ها با هوچی‌گری و بازارگرمی از فروش برنج به سازمان غله ممانعت کردند.

اسلامی استاندار

وی با اعلام هموارسازی دولت برای خرید این موارد و کسب مجوز لازم، گفت: اجازه نمی‌دهم تا تسهیلات اشتغال روستاها نصیب شکارچی‌های پول‌های ارزان شود.

محمد اسلامی با اعلام اختصاص یک هزار میلیارد تومان تسهیلات ویژه برای توسعه اشتغال و تولیدات روستایی مازندران، ادامه داد: این تسهیلات برای در اختیار قرار گرفتن متقاضیان به بانک‌ها ابلاغ شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج