نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:تبعیض و بی ‌عدالتی قابل پذیرش نیست و باید با آنها مقابله شود.

به گزارش خبرگزاری موج، شمس‌الله شریعت‌نژاد در مراسم سخنرانی  راهپیمایی ۲۲ بهمن این شهرستان با اشاره به حضور پرشور مردم همیشه در صحنه اظهار کرد:تبعیض و بی ‌عدالتی قابل پذیرش نیست و باید با آنها مقابله شود.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ایران توانستند رژیم طاغوت را که شاه آن ادعا‌های بسیار داشت و همه دستورات خود را از سفرای بیگانه انگلیس و امریکا می‌گرفت و ارزشی برای ایران و مردم قائل نبود را سرنگون کنند.

این مسوول شعار اول مردم ما در صحنه‌های پیروزی انقلاب اسلامی را  استقلال بیان کرد و افزود: استقلال، آزادی جمهوری اسلامی به اعتبار مسلمان بودن ماست، اما برای استقلال چقدر هزینه کردیم و می‌کنیم.

شریعت‌نژاد با اشاره به توطئه‌های دشمنان که به اشکال مختلف خود را نشان می‌دهد و اینکه مردم ما چقدر مراقبت می‌کنند، خاطر‌نشان کرد: دشمنان از کمترین شکاف بین مردم ایران و کوچک‌ترین انحراف افکار در ایران که در همه کشورها نیز وجود دارد، سو‌ استفاده می‌کنند اما به برکت تیزهوشی رهبران نظام و هوشمندی مردم ناکام شدند.

وی با تاکید بر اینکه قدرت و قوت جمهوری اسلامی دلیلی است تا برای نابودی ایران تلاش کنند، تصریح کرد: اگر منابع خود را در اختیارشان می‌گذاشتیم کاری با ما نداشتند اما نگران این هستند که ایران در حوزه امنیت تلاش می‌کند و امروزه حاشیه امنی در منطقه است و به اعتبار قدرت نظامی و تلاشگر ایران است که جرات ندارند به سمت ایران بیایند.

نماینده مردم رامسر وتنکابن در مجلس با اشاره به اینکه ایران در مسائل اقتصادی و فعالیت‌های دانش‌بنیان اقدامات بسیار خوبی دارد، خاطر‌نشان کرد: امروز با همه محدودیت‌ها و مشکلات ۲۷ هزار روستا دارای گاز هستند در صورتی که قبل انقلاب دو روستا گاز داشت.

قدرت جمهوری اسلامی ایران سبب وحشت دشمنان شده است

این مسوول با تاکید بر اینکه قدرت جمهوری اسلامی ایران سبب وحشت آنهاست، افزود: زمانی که در جبهه بودیم کاری از دست ما برنمی‌آمد و امکاناتی نداشتیم اما امروز داشتن تا ۲ هزار کیلومتر برد موشکی از قدرت‌های ایران است و دارا بودن قدرت موشکی و انرژی اتمی ایران است که جرات حضور در منطقه را ندارند و نشانه قدرت ایران است.

شریعت‌نژاد با اشاره به حوزه برق و انرژی که امروز ایران جز صادر کننده انرژی است، گفت: با همه محدودیت‌ها و سختی‌ها تلاش شد اتفاقات مثبت صورت گیرد در صورتی که اگر شرایط بهتر بود از اینها فراتر می‌رفتیم.

جشن انقلاب اسلامی در اصفهان

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: رؤسای سه قوه نیز بی‌تعارف باید در این محدوده ورود کنند و مدارای هیچ کسی را نکنند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نباید به ترفندهای استکبار اجازه و فرصت دهیم و شمارش تعداد بالای شهیدان و جانبازان را فراموش کنیم.

مسوولان باید شفاف سازی در حوزه اقتصادی داشته باشند

این مسوول افزود: از طرف مردم و به زبان آنها از مسوولان نظام خواستارم شفاف‌سازی در حوزه اقتصادی و دیگر حوزه‌ها داشته باشند و فرصت سوءاستفاده به هیچ‌کسی را ندهند و همه که در جایگاه خدمت‌رسانی به مردم هستند تلاش کنند و خودمان باید فرهنگ‌سازی کنیم

شریعت‌نژاد با اشاره به اینکه سیستم باید به گونه‌ای باشد که کنترل و نظارت و پایش کند تا افراد را  به خود محول نکنند و جلوی سواستفاده گرفته شود، گفت: به گونه ای باشد که بگویند ایران پاکترین سیستم و سرمایه گذاری راحت و... است و باید با پاسداری از خون شهدا دستاوردهای آنان را حفظ کنیم.

وی گفت: اختلاف‌نظرها را کنار بگذاریم و برای هدف تعیین شده گام برداریم نه برای منافع خود و خانواده مسوولان درس بگیرند و پاسدار خون شهدا باشند دشمن نمی‌خواهد کشور مستقلی باشیم و با حضور آگاهان در کار و عمل و حضور باید کاری کنیم که مایوس شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج