آیت الله سیدرحیم توکل گفت: نسل جدید از تبیین نقش اساسی و قاطع ولایت در پیروزی انقلاب و ضرورت تداوم این تبعیت بصیرانه آشنا شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دهه فجر یادآور رشادت و رهبری فرزند شایسته حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها، حضرت روح‌الله، رفع‌الله درجاته، است و در این دهه باید ضمن برشمردن نعمت‌های این انقلاب، از تبیین نقش اساسی و قاطع ولایت در پیروزی انقلاب و ضرورت تداوم این تبعیت بصیرانه سخن گفت و نسل جدید را با این مبانی سرنوشت‌ساز آشنا نمود.

وی گفت: فاطمیه اول مقارن شد با دهه ی مبارک فجر، فجری که با محبت و عشق به اول مظلومه ی عالم و اول مظلوم عالم به پیروزی رسید.

دهه فجر میراث گرانقدر زهرای بتول است

آیت الله توکل افزود: دهه فجر میراث گرانقدر زهرای بتول و نتایج رنج‌هایی است که اهلبیت عصمت و طهارت در راه شکل دادن حکومت الله و اجرای احکام اسلام متحمل شدند و شهادت را برای این آرمان بلند برگزیدند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: پاره تن نبی مکرم اسلام، فدایی امام زمان خود بود و برای منویات اسدالله‌الغالب از جان شیرین خود درگذشت و شهادت در راه خدا به‌منظور حاکمیت ولایت و امامت را برگزید.

توکل

وی گفت: ایام فاطمیه، هنگامه ی بیان تحلیلی نقش حضرت صدیقه طاهره در ولایت‌پذیری و تلاش مجاهدانه آن عطیه ی الهی در شکل‌دادن جریان مبارزه با زشتی‌ها و حاکمیت نظام اسلامی است. دهه فجر، نتیجه ی تاثیر فاطمیه بر فرهنگ و سرنوشت ملت ایران و نیل به سعادت و سیادت و رهایی از قیود شیطانی و دست‌یابی به عزت و عظمت است و شرط رسیدن به نقطه ی مورد نظر صدیقه طاهره سلام‌الله علیها، تمسک به حبل‌الله متین، قرآن و عترت و دوری از تزویرگران و منافیان است.

آیت الله توکل با گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر و تقدیم درود و سلام به ارواح پاک شهدا، حضرت امام راحل، به ویژه شهدای مدافع حرم، شهادت مظلومانه ی حضرت زهرا سلام‌الله علیها را تسلیت و تعزیت عرض کرد وگفت: برای موفقیت کامل نظام اسلامی‌مان در نیل به اهداف شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی از درگاه احدیت توفیقات ملت بزرگ ایران، سلامتی و مزید توفیقات رهبرمعظم انقلاب و تعجیل در ظهور حضرت حجت عج‌الله تعالی فرجه‌الشریف را مسئلت ‌دارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج