حسین نیازآذری اظهار داشت: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وارش در تقویم سینمایی کشور باید دائمی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وارش در تقویم سینمایی کشور باید دائمی شود، افزود: مراکز و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان بابل که در رشته های مختلف فعالیت می کنند توانایی فراوانی دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان همچنین با تشکر و اعلام رضایت از مسوولان فرهنگی استان مازندران و شهرستان بابل در گزارش خود از مشکلات، مطالبات، کمبود ها و انتظارات اهالی پرتلاش و با نشاط  فرهنگ و هنر بابل و خبرنگاران و اصحاب مطبوعات نیز سخن گفت و از وزیر طلب یاری خواست.

سالن تئاتر و نگارخانه مجتمع فرهنگی بابل باید تجهیز شود

وزیر ارشاد

وی درخواست کمک به دانشنامه مازندران، کمک به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، تجهیز  سالن تئاتر و نگارخانه مجتمع فرهنگی شهرستان و کمک به کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بصورت مکتوب به وزیر داد که  صالحی یکایک درخواست ها رابا نظر مساعد پاراف کرد و به معاونین مربوطه تاکید کرد درخواست هارا پیگیری نمایند.

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از استماع گزارش فرهنگی نماینده بابل ضمن ابلاغ سلام به اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بابل از مساعی ارزشمندشان قدردانی کرد.

وی ضمن استقبال از پیگیری نمایندگان پیرامون مسائل حوزه فرهنگ و هنر آمادگی خویش را برای حمایت کامل از دغدغه های تلاشگران این حوزه اعلام داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دراین نشست با اعلام اینکه حتما در سال آینده به بابل سفر خواهد کرد، سیدهادی حسینی معاون حقوقی، پارلمانی  و امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را مامور کرد تا در اسرع وقت با سفر به شهرستان فرهنگی بابل از نزدیک با هنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان دیدار نماید و گزارشی از مسائل و مشکلات انجمن ها، مراکز، اماکن و کانون های فرهنگی و هنری شهرستان برای وزیر تهیه نماید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج