مدیر منطقه یک بیمه سامان کشور از گسترده تر شدن خدمات این بیمه در مازندران خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، نوید نظارتی از گسترده تر شدن فعالیت بیمه سامان در مازندران خبر داد و گفت: خدمات مختلف این بیمه در 15نمایندگی و در  25 شعبه فروش استان فعالیت خود را گسترش می دهد

مدیر منطقه یک بیمه سامان با بیان اینکه  تهران، قزوین ، البرز، مازندران، گیلان و قم  جزء منطقه یک بیمه سامان کشور محسوب می شوند، افزود: شانزدهم بهمن ماه شعبه بیمه سامان استان مازندران به صورت رسمی تمامی خدمات خود را به مشتریان محترم ارائه می کند.

وی از بیمه عمر به عنوان یکی از خدمات مهم بیمه سامان نام برد و گفت: از آنجاییکه کمتر از 18درصد مردم کشور بیمه عمر هستند، بیمه سامان در صدد است تا با ارائه خدمات متفاوت ، مردم را به انجام بیمه عمر ترغیب کند.

نظارتی با تشریح آغاز فعالیت این شرکت گفت که بیمه سامان در اسفند سال ۱۳۸۳ به منظور انجام انواع معاملات مربوط به امور بیمه‌های بازرگانی در رشته بیمه‌های اموال، مسوولیت و اشخاص با سرمایه ۲۰۰ میلیارد ریال منقسم به ۲۰۰ میلیون سهم با ارزش اسمی یک هزار ریالی مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی گرفت و به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

 مدیر منطقه یک بیمه سامان کشور با اشاره به این نکته که بیمه سامان  یکی از شرکت‌های بیمه خصوصی است که از تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۸۳ بیمه مرکزی ایران تأسیس شده است، اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره به منظور جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مطلوب به بیمه‌گذاران در انتخاب مدیران ارشد و میانی اقدام به جذب نیروهایی متخصص و مجرب در امور بیمه‌ای با هدف مشترک ایجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بیمه کرد.

وی گفت: مدیران بیمه سامان بر این باورند که با استفاده از آخرین دانشها و ابزارهای حرفه‌ای و اعتقاد بر اصل مشتری مداری تمامی نیازهای بیمه‌ای مشتریان را شناسایی کرده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.

اهمیت برخورداری  کادر کارشناسی بیمه سامان از تحصیلات دانشگاهی

بیمه سامان

نظارتی به اهمیت برخورداری  کادر کارشناسی بیمه سامان از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه اشاره کرد و اظهار داشت: مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می‌کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری کنند.

مدیر منطقه یک بیمه سامان محصولات بیمه ای را همچون بیمه‌عمر، بیمه درمان و حوادث، بیمه باربری، بیمه آتش‌سوزی، بیمه مسوولیت مدنی، بیمه مهندسی و خاص، بیمه مسافرتی، بیمه اتومبیل (شخص ثالث، بدنه) نام برد و گفت : شرکت بیمه سامان دارای رتبه ۱ توانگری مالی به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در سال ۱۳۹۶ توانست با شرکت Munich Re، اولین و معتبرترین شرکت بین‌المللی بیمه اتکایی، قرارداد همکاری را در زمینه بیمه‌های عمر به امضا رساند تا بیش از پیش به شعار اطمینان، اعتماد و آرامش صحه گذارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج