حسین نجفی بیان داشت: افراد از هرگونه تردد غیرضروری در مناطق کوهستانی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، بخشدار یانه سر بهشهر از بارش برف در مناطق کوهستانی خبر داد و اظهار کرد: از شب گذشته شاهد ریزش برف در مناطق بالادست بودیم که در حال حاضر بارش نزولات الهی به ارتفاع ۳۰ ـ ۶۰ سانتی‌متر رسیده است که خوشبختانه با همکاری نیروهای محیط‌زیست، بسیج، پایگاه‌های انتظامی، شورا و دهیاری تاکنون مورد خاصی گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه در 6 ماه دوم سال با کاهش جمعیتی در مناطق کوهستانی مواجه هستیم، افزود: با توجه به اطلاع‌رسانی هواشناسی مبنی بر بارش برف، سفید پوش شدن منطقه اتفاق نابهنگامی نبوده است و شوراها و دهیاری این مناطق و حتی خود مردم منطقه، اقدام لازم برای تامین آذوقه و سوخت را انجام دادند.

نیروها در مناطق بالادست در حال آماده‌باش هستند

خودداری از تردد غیر ضررو در کوهستان

بخشدار یانه‌سر بهشهر با اشاره به اینکه نگرانی اصلی ما گردشگران و افراد ناآشنا به منطقه هستند، بیان کرد: تمامی امکانات محلی از جمله تراکتور و خودروها در مناطق بالادست در حال آماده‌باش هستند و نگرانی اصلی ما حضور گروه‌های عکاسی و گردشگران و همچنین افراد ناآشنا به منطقه هستند و تقاضا می‌کنیم که با توجه به نشست برف بالای ۵۰ سانتی‌متری به سمت این مناطق حرکت نکرده و درصورت حضور با به شورا، دهیاری و نیروی انتظامی روستا اطلاع دهند.

این مسوول بابیان اینکه آنتن‌دهی در برخی مناطق کوهستانی بسیار ضعیف است، تصریح کرد: افراد از هرگونه تردد غیرضروری در مناطق کوهستانی خودداری کنید.

نجفی افزود: محور اصلی سرخ‌گریوه به استان سمنان ـ دامغان باز است و مشکل تردد وجود ندارد و محور دهستان عشرستاق با کمک نیروهای اداره و ترابری راه در حال برف‌روبی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج