علیرضا یونسی بیان داشت: هیچ جامعه ای با اختلاف به پیروزی نخواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون استاندار مازندران در جلسه تودیع و معارفه فرماندار بهشهر با اشاره به اینکه اختلاف سم کشنده هر جامعه ای است و همه افراد در جامعه باید برای تعالی و پایداری کشور هم سو و هم نظر باشند، گفت: جامعه ای با اختلاف به پیروزی نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که به محض پیروزی قدرت‌های بزرگ روزگار زمانه به تقابل با آن پرداختند، افزود: تمامی قدرت‌های بزرگ روزگار (شرق به سردمداری شوروی و غرب به سردمداری آمریکا) به محض پیروزی انقلاب به تقابل با ایران پرداختند و در تاریخ کمتر ملتی مشاهده شده است که برای براندازی یک حکومت، مبارزه مردمی و مقابله با استقلال کشور قدرت‌های بزرگ زمانه دست به دست هم دهند تا آن حکومت نباشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با استناد به بیانات مقام معظم رهبری (حفظه‌الله) بیان کرد: بررسی دلایل پیروزی انقلاب اسلامی از عقل محاسبه‌گر مادی خارج است و هیچ تحلیل مادی نمی‌تواند این را بپذیرد که یک جمعی با دستان خالی و بدون امکانات بر علیه حکومتی که از قدرت بی‌نظیری برخوردار است بایستد.

این مسوول با بیان اینکه وضعیت اقتصادی و امنیتی در آن دوران بسیار مناسب بوده است، تصریح کرده است: شعارهای مردم در آن روزگار سیاسی و فرهنگی بوده و تنها 6 درصد از 325 شعار آن زمان شعارهای اقتصادی بوده است اما امروز مردم با مشکل اقتصادی و بیکاری مواجه هستند.

یونسی تاکید کرد: انقلاب اسلامی از جمله انقلاب‌هایی است که همه نسلی و همه عصری است اگر به آرمان‌ها و ارزش‌های خود پافشاری کند.

وی گفت: اختلاف مانع پیروزی خواهد شد و همه افراد در جامعه باید برای تعالی کشور کمک کنند.

یونسی

افتتاح 793 پروژه دهه فجر  در مازندران

یونسی با اشاره به اینکه 793 پروژه در ایام الله دهه فجر  در استان افتتاح  می‌شود، تصریح کرد: با روی کار آمدن  دولت تدبیر و امید شرایط اقتصادی کشور متحول شد و بسیاری از موسساتی که معضلات عمده ای برای مردم بوجود آوردند ساماندهی شدند، افتتاح بیش از 793 پروژه با اعتبار بالغ بر 810 میلیارد تومان در مازندران از دیگر دستاوردها و تلاش‌های مسوولین در این دولت بشمار می‌آید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج