حجت‎الاسلام حسن روحانی با اشاره به اینکه متاسفانه شاهد عدم اهتمام جدی برای رفع مشکلات کشور هستیم، افزود: باید برای حل مشکلات کشور و مردم نگاه و کار جهادی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، امام جمعه بابل در خطبه های نمازجمعه با بیان اینکه تنها مدیریتی که کشور را نجات می‌دهد، مدیریت جهادی است، گفت:متاسفانه شاهد عدم اهتمام جدی برای رفع مشکلات کشور هستیم.

وی تصریح کرد: طی سرکشی به همراه جمعی از مسوولان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور و سرپل ذهاب از روند انتقال و اهدای کمک‌های مردمی به مردم مصیبت دیده با خبر شدیم، مردم از نظر معیشت در بدترین وضعیت هستند و قبل از زلزله با دامداری و کشاورزی زندگی خود را در شرایط سخت می‌گذراندند و زلزله مصیبت‎های آنها را دو چندان کرد.

روحانی خاطرنشان کرد: در سایه عنایات نظام اسلامی و محبت‌های مردمی کانکس‌ها در اختیار آنها قرار گرفت، روستاها وضع بهتری از شهر داشتند و با حضور جهادگران ساخت‌وساز منازل مسکونی برای زلزله‌زدگان به سرعت انجام می‌شود.

 امام جمعه بابل یادآور شد: در حوادث تلخ و سیاه اخیر برخی با ساده‌انگاری و پاک کردن صورت مساله با این موضوع مواجه شدند، زمینه این اغتشاش به نحوه رفتار برخی از مسوولان کشور بر می‌گردد.

وی با اشار به اینکه نباید از نقش رسانه‌های مجازی غافل شویم، افزود: دشمن در صدد ناامیدی ملت ما علیه ما است، از وزیر ارتباطات که وزیری جوان، پیگیر و دلسوز هستند، صمیمانه تشکر می‌کنم، انتظار داریم نگذارند فضای مجازی در دست دشمنان باشد و دشمنان جوانان ما را از این شبکه فریب دهد.

حجت الاسلام روحانی تصریح کرد:  نامه اسماعیل هنیه به رهبر معظم انقلاب مهر تاییدی بر این بود که هیچ یک از وعده‌های کشورهای دیگر برای موضوع فلسطین محقق نشد، امروز حماس به این نتیجه رسیده است که تنها نهاد مرجع و کشوری که امید مردم فلسطین را فراهم می‌کند، جمهوری اسلامی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج