امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه مسوولان باید تلاش کنند و حاشیه‌سازی را کنار بگذارند، گفت:مسوولان برای اصلاح فضای مجازی کار کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله علی معلمی در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه ما معتقدیم که فضای مجازی باید مفید باشد و خطرناک نباشد و در اذهان جامعه و جوانان سمپاشی نکند،گفت:مسوولان برای اصلاح فضای مجازی کار کنند

وی به هشدارهای مقام معظم رهبری بعد از فتنه اخیر اشاره کرد و افزود: ضد انقلاب بیرونی و استکبار جهانی می‌خواهند اصل نظام را به‌هم بریزند و بهانه ساختند که مردم را با خود همراه کنند و گرانی٬ بیکاری و عدم تحقق بعضی از وعده‌ها را مطرح کردند ولی پشت پرده هدف آنان اصل نظام بود.

امام جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه مسوولان باید تلاش کنند و حاشیه‌سازی را کنار بگذارند و به دنبال اصل جامعه بروند٬ اظهار کرد: مسوولان باید برای جلوگیری از گرانی٬ ایجاد فرصت اشتغال برای جوانان تحصیل‌کرده و اصلاح فضای مجازی کار کنند.

آیت الله معلمی ادامه داد: کسی نمی‌گوید فضای مجازی را مسدود کنید می‌گوییم که اصلاح کنید حتی در آمریکا این فضا آزاد نیست و کنترل شده است و کسی حق ندارد خلاف دولت حاکمه مطلبی بنویسد و حرفی بزند ولی ما در کشور اصرار داریم که فضای مجازی را آزاد بگذاریم.

وی با بیان اینکه در عصر غیبت به سر می‌بریم و دسترسی به امام معصوم نداریم٬ اظهار کرد: فقیه عادل نائب‌ امام زمان(عج) است و معصوم نیست ولی نظرش حجت است و هرچه گفت باید بپذیریم.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: اگر آحاد جامعه در امری اختلاف نظر دارند باید آن را به محضر امام ارجاع دهند و نظر آن را فصل‌الخطاب بدانند.

این مسوول افزود: خیلی‌ها تلفنی یا حضوری به من مراجعه می‌کنند و از وضع اسفناک محل نساجی شماره دو گله دارند.

معلمی ادامه داد: از مسوولان شهر می‌خواهم از خودرو پیاده شوند و پیاده به محل نساجی بروند و دوری بزنند و شرایط را ببینند که آیا در شأن مردم و مسوولان شهر است؟

وی با بیان اینکه اگر قرار بود کارخانه نساجی شماره دو تخریب و کاری انجام شود باید زودتر به سرانجام برسد٬ اظهار کرد: این مکان تبدیل به محل تردد افراد فاسد و معتاد شده است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: کارخانه نساجی شماره یک در زمان شهردار و شورای قبل خریداری شد و فکر می‌کردند توانایی اداره آن را دارند و الان شنیده می‌شود که قرار است دوباره به سازمان برگردد.

امام جمعه قائم شهر ادامه داد: اگر قرار است نساجی شماره یک را برگردانند ما حرفی نداریم ولی مردم باید حرف مردم را بشنویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج