مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: برای ساخت مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بابل‌کنار مبلغ 45 میلیارد ریال از محل منابع ملی و داخلی هزینه خواهد شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید مصطفی موسوی اظهار کرد: مدول اول تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بابل‌کنار در سال 86 و با ظرفیت پالایش ۱۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز ساخته‌شده و با راه‌اندازی و افزایش واحدهای تولیدی مستقر در این شهرک، مطالعه مدول دوم با ظرفیت پالایش ۵۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز، انجام‌ شده است.

وی تصریح کرد: براساس قانون، ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی زمانی می‌تواند در برنامه عملیاتی شهرک قرار گیرد که ۵۰ درصد واحدهای صنعتی مستقر در آن شهرک به بهره‌برداری رسیده باشند و مقدار فاضلاب صنعتی شهرک نیز به ۱۰۰ مترمکعب رسیده باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران ادامه داد: برای ساخت مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی بابل‌کنار مبلغ 45 میلیارد ریال از محل منابع ملی و داخلی هزینه خواهد شده است.

موسوی  ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی را گام مهمی در حفظ و صیانت از منابع آب و محیط‌زیست دانست و افزود: جلوگیری از آلودگی زیست‌محیطی و استفاده مجدد از پسآب، مهم‌ترین اهداف شرکت شهرک‌های صنعتی از ساخت تصفیه‌خانه‌ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج