دبیر کمیسیون نظارت بر اصناف فریدونکنار بیان داشت: انتخابات اتاق اصناف فریدونکنار از سال آینده به صورت الکترونیکی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جمال حسینی از تایید کمیسیون پنج‌گانه صنف گونی‌دوزان و شالیکوبی‌داران فریدونکنار خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای بند ج ماده 49 قانون نظام صنفی از عملکرد اتاق اصناف فریدونکنار بازدید صورت گرفت و اشکالاتی در روند کار آنها وجود داشت که باید اصلاح شود.

دبیر کمیسیون نظارت بر اصناف فریدونکنار با بیان اینکه اتاق اصناف تا ابتدای بهمن‌ماه امسال فرصت ارسال بودجه پیشنهادی سال 97 را دارد، تصریح کرد: در اجلاس روسای اتحادیه‌های صنفی فریدونکنار این بودجه باید مطرح و پس از تصویب باید به کمیسیون نظارت ارسال شود.

وی با تاکید به برگزاری انتخابات الکترونیکی روسای اتحادیه‌های صنفی این شهرستان از سال آینده گفت: اتاق اصناف باید نسبت به خریداری تجهیزات این انتخابات الکترونیکی اقدام کند.

سیدجمال حسینی با اشاره به اینکه در این شهرستان 261 نفر کارت فعالیت قالیبافی دارند، اظهار کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار دستور حمایت از این واحدهای صنفی را صادر کرد.

وی افزود: واحدهای صنفی قالیبافی از دادن حق عضویت معاف هستند.

دبیر کمیسیون نظارت بر اصناف فریدونکنار با اشاره به اینکه رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان کشور در نامه‌ای خواستار خالص‌فروشی میوه و تره‌بار و محصولات قنادی شد، تصریح کرد: این موضوع در فریدونکنار در دستور کار قرار گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج