امام‌ جمعه بابلسر با بیان اینکه برخی از مسوولان در انجام امور مردم کم‌کاری می‌کنند و به‌دنبال عافیت‌طلبی خود هستند، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند به‌دنبال احقاق حقوق باشند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در یادواره شهدای روستای واسوکلا  بابلسر با اشاره به حوادث 9 دی 88 اظهار کرد: بصیرت ملت ایران در 9 دی 88 سبب ایجاد حماسه‌ای عظیم شد و نکاتی را به دشمن دیکته کرد.

وی نعمت ولایت را یکی از نعمت‌های بزرگ و مهمی دانست که باید همواره شکرگزار این نعمت پربرکت باشیم، تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران درخت تنومندی است که با این بازی‌های کودکانه هیچ آسیبی نمی‌بیند.

امام‌ جمعه بابلسر با بیان اینکه برخی از مسوولان در انجام امور مردم کم‌کاری می‌کنند و به‌دنبال عافیت‌طلبی خود هستند، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند به‌دنبال احقاق حقوق باشند ولی باید مواظب باشند که این اقدام مخل امنیت کشور نباشد و دشمن از این کار موج‌سواری نکند.

وی اطاعت از ولی‌فقیه را راه‌حل مشکلات جامعه دانست و گفت: اگر مسوولان ما از گذشته تا به امروز گوش‌به‌فرمان رهبری بودند، اکنون این مشکلات در جامعه نبود.

قلی‌پور بیان کرد: نباید خودمان را درگیر شعارهای اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدال کنیم زیرا زمانی که انقلاب کردیم فقط یک شعار وحدت‌آفرین داشتیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج