امام جمعه بابلسر گفت: دستگاه‌های نظارتی سنگ جلوی پای سرمایه‌گذاران نگذارند و باید از سرمایه‌گذاران، کشاورزان و باغداران حمایت شوند و فرمانداری بابلسر تیم حمایت از سرمایه‌گذار خود را شکل دهید.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام اسماعیل قلی‌پور در خطبه های نماز جمعه بابلسر با اشاره به اینکه استاندار مازندران هرچه زودتر تیم مدیریتی خود را مشخص کنید، خاطرنشان کرد: کار شما اشتغال و تولید است و از همین تریبون اعلام می‌کنم دست تک تک سرمایه‌گذاران و تولیدکننده‌ها را بوسه می‌زنم.

وی بیان کرد: دستگاه‌های نظارتی سنگ جلوی پای سرمایه‌گذاران نگذارند و باید از سرمایه‌گذاران، کشاورزان و باغداران حمایت شوند و فرمانداری بابلسر تیم حمایت از سرمایه‌گذار خود را شکل دهید.

امام جمعه بابلسر با اشاره به زلزله روز گذشته در تهران، گفت: باید به نکته‌های ایمنی اشاره کنیم در حال حاضر در بابلسر به ساختمان‌های چند طبقه مجوز داده‌اند که هیچ گونه نکات ایمنی رعایت نشده است اگر اتفاقی بیافتد برای حل مشکل کاری نمی‌توان کرد، معماری‌های ساختمان‌های شهر فاقد معماری‌های اصیل ایرانی و اسلامی است.

وی در ادامه گفت: در هفته گذشته سخنانی درباره حیا گفته شد و بعضی از کافی‌شاپ‌ها بی‌حیایی را به اوج خود رسانده بودند در این مکان‌ها بی‌حجابی، پارتی و نوشیدنی‌های الکلی دیده و گزارش می‌شد که باعث اذیت و آزار مردم این شهر شد.

قلی پور با قدردانی از دادستانی و ماموران نیروی انتظامی که این مجموعه را پلمب کردند و باعث جلوگیری فساد در شهر شدند، تصریح کرد: بعضی‌ها در فضای مجازی شیطنت کردند گفتند که امام جمعه با شادی و کنسرت مخالف است از همین تریبون نماز جمعه اعلام می‌کنم من با نشاط اسلامی مخالف نیستم و آنچه براساس قانون و شرع باشد مخالف نیستیم و تایید می‌کنیم با کارآفرینی مشکل نداریم اتفاقا حمایت هم می‌کنیم آقایان مشکلات و اعتراضات صنفی و شخصی خود را وارد نکنند.

امام جمعه بابلسر افزود: با لجن‌افکنی و فساد مخالفیم و به کسی اجازه بی‌بندوباری، فساد و... نخواهیم داد و بدانید که مسؤولان و مردم این شهر درباره این موضوع سکوت نخواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج