فرمانده انتظامی نوشهر بیان داشت:نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت و کسانی که قصد دارند منطقه را نا امن جلوه دهند برخورد خواهد کرد .

به گزارش خبرگزاری موج، شعبان مهری در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در یکی از روستاهای بخش کجور این شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی به فردی که دارای سابقه سرقت در این شهرستان بوده است مظنون شده و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی نوشهر خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 6 فقره سرقت منزل در روستاهای بخش کجور این شهرستان اعتراف کرد و در بازرسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.

این مسؤول تصریح کرد :نیروی انتظامی با قاطعیت با برهم زنندگان نظم و امنیت و کسانی که قصد دارند منطقه را نا امن جلوه دهند برخورد خواهد کرد.

مهری از عموم شهروندان خواست، برای ایجاد امنیت پایدار در شهرستان با پلیس همکاری کرده و هرگونه موارد مشکوک را به پلیس 110 اعلام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج