امام جمعه موقت ساری اظهار داشت: وحدت علما، دانشمندان و طلاب از ضروریات دینی و ملی و مذهبی است و همه باید با وحدت همدلی و هم سویی این وظیفه مهم را انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور در سخنرانی خطبه‌های نماز جمعه ساری، اظهار کرد: تکلیف شرعی و الهی این است که همه از امت فلسطین حمایت کنیم و مردم ایران اسلامی در حد توان به دفاع از مردم قیام کنند و از سردار سلیمانی می‌خواهیم تا راهکارهای‌های دفاع داده و در این زمینه را اقدام کند.

امام جمعه موقت شهرستان ساری در ادامه با اشاره به سالروز شهادت شهید مفتح خاطرنشان کرد: جایگاه علم و نخبگان در جامعه جایگاه ویژه است ترقی و پیشرفت استقلال به علما و دانشمندان است.

وی با اشاره به طرح جدایی دین از سیاست ادامه داد: این طرح استعماری هرچه توانست بر سر فرهنگ و عقیده مردم آورد هویت و فرهنگ دینی و استقلال کشور را خدشه‌دار کرده بود.

یوسف‌پور بیان کرد: وحدت علما و دانشمندان و طلاب از ضروریات دینی و ملی و مذهبی است همه باید با وحدت همدلی و هم سویی این وظیفه مهم را انجام دهیم.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه بزرگ‌ترین مسئله سیاسی دنیای اسلام تصمیم ترامپ در مورد قدس است افزود: اقدام خصمانه ترامپ علیه قدس و فلسطین تبعات زیادی داشت و به سرعت به عنوان یک مسئله سیاسی بین‌المللی در آمد.

این مسؤول با بیان اینکه این تصمیم برای سران عربی منطقه رسوایی و شرمندگی خاصی بوجود آورد که باید پاسخگو باشند اظهار کرد: این عمل نشان قدرت آمریکا نیست نشان سردرگمی و آشفتگی آنها است.

یوسف‌پور ادامه داد: این تصمیم کمکی به رژیم اشغالگر قدس نکرد و بستر نابودی آن را فراهم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج