نایب رئیس هیات ووشو مازندران بیان داشت: مسابقات ووشوی قهرمانی بانوان مازندران با حضور ورزشکاران سراسر استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بهاره سیف اظهار داشت: در این مسابقات که با رقابت بیش از 90 ووشوکار در رشته ساندا از شهرستان های ساری، آمل، بابلسر، قائمشهر، محمود آباد، نور، نوشهر، چالوس، تنکابن، عباس آباد و کلاردشت در دو رده سنی نوجوانان و جوانان در بابلسر برگزار شد.

وی گفت: ووشوکاران قائمشهری با کسب 3 نشان طلا و یک برنز مقام نخست را از آن خود کردند وجام قهرمانی مسابقات را بالای سر بردند.

سیف افزود: تیم نوشهر با کسب 2 نشان طلا، 3 نقره و 2 برنز دوم شد و تیم چالوس با 2طلا، 2 برنز مقام سوم در جای سوم ایستاد.

نایب رئیس هیات ووشو مازندران گفت:در نتایج انفرادی این مسابقات و در رده سنی نوجوانان و در وزن 42 کیلوگرم 'حنانه الهی نژاد' از نوشهر ، در وزن 45 'دنیا کیادلیری' از چالوس، در وزن 48 کیلوگرم 'فاطمه گراییلی' و در وزن 52 کیلوگرم 'یاسمن باقرزاده' از قائمشهر قهرمان شدند.

وی افزود:در رده سنی جوانان این مسابقات هم در وزن 48 کیلوگرم 'سوگند سینکایی' از چالوس، در وزن 52 کیلوگرم 'فاطمه عباس پور' از نوشهر، در وزن 56 کیلوگرم 'معصومه بزرگی' از تنکابن و در وزن 60 کیلوگرم 'سیده کیمیا حسینی' از قائمشهر به مقام قهرمانی دست یافتند.

نایب رئیس هیات ووشو مازندران بیان داشت: نفرات برتر هر رده سنی در قالب تیم منتخب مازندران به مسابقات قهرمانی کشور که در اواخر امسال برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج