نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:عده ای که مسائل و مشکلات مردم برای آنها اهمیت ندارد در کارها سنگ اندازی می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین نیازآذری در نشست خبری بمناسبت روز مجلس گفت : از مردم رای گرفتم که در کنارشان باشم و افتخارم این است که نماینده مردم هستم نه نماینده پروازی.

وی افزود: اگرچه به حکم قانون اساسی وظیفه اصلی نمایندگان و مجلس قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون و دستگاه های اجرایی است اما نماینده مردم نمی تواند نسبت به مسائل حوزه انتخابیه بی تفاوت باشد و مردم از نماینده انتظار دارند که پیگیر امور عمرانی و توسعه ای شهرستان باشد و ما وقتی پذیرفتیم نماینده مردم باشیم باید به رای و نظر مردم احترام بگذاریم.

عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: رسیدگی به مسائل حوزه انتخابیه اگرچه وقت گیر و انرژی بر است اما از توجه به وظیفه اصلی خود در مجلس و کمیسیون تخصصی غافل نیستم وبه سوگند خود وفادارم.

رییس مجمع نمایندگان استان مازندران در خصوص رسیدگی به امور مردم از طریق ملاقات مردمی و برخی نظرات دراین باره گفت: نماینده مردم باید در کنار مردم باشد و شریک درد و غم و شادی آنها باشد و مردم از نماینده خود انتظار رسیدگی به مشکلات دارند و از این رو اینجانب تمام آخرهفته ها و هفته ای که مجلس جلسه علنی ندارد برای سرکشی به حوزه انتخابیه می آیم و با همکاری مجموعه دفتر و مشاورین پیگیر طرح های عمرانی و رسیدگی به مشکلات مردم هستم ودراین مسیر از همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استفاده می کنم اما عده ای که مسائل مردم برای شان اهمیت ندارد سنگ اندازی می کنند ولی ما بر عهدی که با مردم بستیم مصمم و استوار خواهیم بود.

نماینده بابل پیگیری مشکلات اقشار مختلف بصورت گروهی و صنفی، اهتمام به حمایت از تولیدگران و کمک به فضای کسب و کار با هدف رونق تولید و بسترسازی برای اشتغال و تعامل با سایر بخش های حوزه انتخابیه اعم از شوراها، تشکلهای اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی را در دستور کار دارم.

نیازآذری در پاسخ به سوالی درباره تعامل مجلس و دولت گفت: در کنار اصل تفکیک قوا اما تعامل قوای سه گانه را هم داریم و برای توسعه کشور و حل مشکلات جامعه باید همدل و همگرا باشیم.

وی درهمین راستا یادآور شد: اینجانب و  مجمع نمایندگان از استاندار جدید مازندران برای توسعه استان حمایت خواهیم کرد و تلاش همه براین است تا با گفتمانی واحد فهم مشترک از توسعه استان پیدا کنیم ودراین خصوص چند جلسه کاری و تعاملی برگزار کردیم.

نماینده بابل یادآور شد: یکی از روندهای تعاملی با دولت و دستگاه های اجرایی پیگیری مشترک طرح های توسعه حوزه انتخابیه می باشد که بطور جد پیگیر آنها هستم.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر تعامل با سایر قوا  مجلس به وظیفه نظارتی خود نیز عمل خواهم کرد افزود: اینجانب در راستای صیانت از منافع مردم همواره از طریق سوال ، تذکر ، استیضاح و تحقیق و تفحص به عنوان ابزار نظارتی نمایندگی استفاده می کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج