آیت الله سیدرحیم توکل اظهار داشت:عزل‌ونصب‌ها باید براساس شایسته‌سالاری در مازندران صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سید رحیم توکل در مراسم افتتاحیه دفتر خود با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی اهداف یکی است‌، اظهار کرد: معضل شهرها باید حل شود و تک‌روی‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مانع پیشرفت و توسعه شهرها می‌شود.

وی با بیان اینکه در دین اسلام به مشورت اهمیت داده شده است، افزود: امام خمینی(ره) فرمودند: اگر انقلاب اسلامی ایران به ثمر رسید، با وحدت کلمه، باور و کار برای خدا محقق شد و رانت‌وفساد در شأن جمهوری اسلامی نیست.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه انتخاب مدیران انقلابی، سبب پیشرفت در کارها می‌شود، تصریح کرد: عزل‌ونصب‌ها در مازندران باید براساس شایسته‌سالاری صورت گیرد؛ نه باندی و جناحی.

آیت‌الله توکل به مهم‌ترین موضوعات مطروحه در اجلاس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری اشاره و اظهار کرد: پیگیری مطالبات مردمی و برخی معضلات و همچنین آسیب‌شناسی در راستای آسیب‌های اجتماعی از جمله موضوعات و مطالبات رهبری در این اجلاس از نمایندگان خبرگان رهبری بود.

وی اضافه کرد: از دیگر مطالبات رهبری، اثرگذاری و نقش‌آفرینی خبرگان در حل‌وفصل مطالبات رهبری، معضلات جامعه و پیگیری آن‌ها بود که نمایندگان مازندران این موضوعات را در رأس امور خود قرار داده‌اند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: تمامی مسؤولان استانی و کشوری باید در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل مطالبات مردمی، گام‌های جدی بردارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج