علی بابایی کارنامی با بیان اینکه دانشجویان و دانشگاهیان در عرصه‌های مختلف مسیر دانشگاه و علم مفید را برای جامعه و دانشگاه‌ها ترسیم و ثابت کرده‌اند، افزود: دانشجویی با فکر و اندیشه اسلامی برای جامعه نیاز است.

به گزارش خبرگزاری موج، عضوهیات مدیره صنایع چوب و کاغذ ایران در گفت و گویی با اشاره به  16 آذر و روز دانشجو افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی دانشجویان در مقابله با باطل، کفر، بی دینی و حضور بیگانگان، حرکت‌های بسیاری داشته‌اند و این از شاخصه‌های اصلی دانشجویان مسلمان است.

بابایی کارنامی با بیان اینکه دانشجویان و دانشگاهیان در عرصه‌های مختلف مسیر دانشگاه و علم مفید را برای جامعه و دانشگاه‌ها ترسیم و ثابت کرده‌اند که دانشجویی با فکر و اندیشه اسلامی برای جامعه نیاز است، تصریح کرد: اکنون نیز دانشجویان وظیفه دارند که از نفوذ و حضور دشمن در کشور جلوگیری کنند.

مدیرکل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت:تاکنون هزاران شهید والامقام برای پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جان و مال خود گذشته‌اند تا عزت و اقتدار کنونی کشورمان را به ارمغان آورند که هم‌اکنون دانشجویان برای ادامه این هدف باید گام بردارند.

بابایی کارنامی با اشاره به تاثیرات تغییرات فرهنگی در دراز مدت اظهار کرد: تغییرات فرهنگی در طولانی مدت تاثیر خود را نشان می‌دهند و به همین منظور نیاز است حمایت از تشکل‌های دانشجویی توسعه یابد چرا که فعالان تشکل‌های دانشجویی جزو افراد برجسته و مستعد هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج