معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران از حضور نیروهای راهداری با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، عباسعلی نجفی  در گفت و گویی بیان کرد: 300 راهدار با 200 دستگاه ماشین‌آلات ، 33 اکیپ ثابت و سیار در 22 راهدارخانه مازندران استقرار یافتند.

وی با اشاره به آغاز راهداری زمستانه از 20 آذر ماه امسال، گفت: شماره گویای 141 پاسخگوی افراد درباره آخرین وضعیت جوی در هر ساعتی از شبانه‌روز خواهد بود.

نجفی اظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران در محورهای مازندران نیروهای راهداری با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی و راهدارخانه‌های مازندران حضور دارند.

وی با تأکید بر ضرورت همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان، خاطرنشان کرد: رانندگان به توصیه‌های پلیس و راهداران توجه کنند و با سعه صدر و آرامش به رانندگی ادامه دهند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران تصریح کرد: با توجه به اینکه نخستین برف 12 مهر ماه امسال در مازندران داشتیم راهداران با آمادگی کامل در محورهای برف‌گیر و کوهستانی استان مستقر شدند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج