استاندار مازندران اظهار داشت: همه مدیران وکارمندان با شنیده شدن صدای اذان باید نماز را برپا کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسلامی در اجلاسیه نماز استان مازندران اظهار کرد: در دستگاه‌های اجرایی استان متأسفانه این طوری است که کسانی می‌روند نماز که کار کمتری دارند و کسانی که کار دارند نماز نمی‌روند، این موضوع در استان باید خاتمه پیدا کند، مسؤول، کارمند، رئیس با شنیده شدن صدای اذان، نماز را برپا کنند. 

استاندار مازندران با اعلام اینکه ظرفیت نمازخانه‌های ادارات باید مناسب باشد، گفت: نباید نمازخانه‌ها ما بدون امام جماعت باشد. 

اسلامی ادامه داد: باید کاری کنیم که فضا و محیط فریاد بزند که محیط برای برگزاری نماز کم است، نیاز به برگزاری نماز جماعت در بین راه، دانشگاه و مراکز علمی هم داریم. 

وی با اعلام اینکه به بهانه‌های مختلف برخی‌ها تلاش دارند که صدای اذان را کم کنند، گفت: صدا اذان شفابخش است و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد. 

استاندار مازندران اضافه کرد: استانداری مازندران، فرمانداران و بخشداران متعهد شدند که باید نماز اول وقت در سطح ادارات استان برگزار شود.

اسلامی خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ نماز در سطح مدارس استان نیز باید گسترش پیدا کند، دشمن برای نابودی اسلام حیا نمی‌کند، پنهان‌کاری را در برنامه کاری‌اش ندارد، همه ابزارها را بکارگیری می‌کند و کانون خانواده را هدف قرار داده، امروز میزان حضور ما در فضای مجازی بسیار زیاد است، از این موضوع نباید غفلت کرد، باید دغدغه‌های اسلامی در فضای مجازی منتشر شود.

وی اضافه کرد: باید جو غالب در فضای مجازی مربوط به مبانی دینی و اسلامی باشد، جلوی ایجاد خدشه اعتقادات دینی جوانان در فضای مجازی باید گرفته شود.

استاندار مازندران بیان کرد: در فضای مجازی ظرفیت بسیاری زیادی داریم، هزینه زیادی هم ندارد، امکان فعالیت مناسب در این فضا وجود دارد و همه دستگاه‌های فرهنگی در این حوزه باید نقش خود را اعمال کنند. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج