مشاور وزیر ورزش و جوانان از اختصاص 310 میلیون تومان برای نوسازی سکوهای ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج، غروی به همراه دو نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ، فرماندار قائمشهر و تعدادی از مسئولان استانی و محلی از این ورزشگاه بازدید کرد و پس از آن با حضور در جمع خبرنگاران گفت: وزارت ورزش و جوانان امسال 310 میلیون تومان برای نوسازی سکوهای این ورزشگاه اختصاص می دهد.

وی با تاکید بر این که این مبلغ از ردیف اعتبارات ملی وزارتخانه تامین خواهد شد ، افزود : شاید این میزان اعتبار جوابگوی نوسازی همه سکوهای فرسوده این ورزشگاه نباشد ، اما تلاش خواهیم کرد تا با اختصاص اعتبار بیشتری در آینده علاوه بر بهسازی و نوسازی سکوها ، رختکن و سیستم روشنایی ورزشگاه نیز مناسب سازی شود.

غراوی گفت : شهرستان قائمشهر به واسطه حضور تیم قدیمی و ریشه دار فوتبال نساجی در مسابقات لیگ دسته یک کشور دارای طرفداران بیشماری است ، اما متاسفانه سکوهای ورزشگاه شهید وطنی این شهرستان فرسوده شده و خطر ریزش سکوها تهدید کننده شده است.

وی افزود : یکی از وظایف مهم وزارت ورزش و جوانان تعمیر ، نگهداری و ساخت اماکن ورزشی است و اولویت نخست هم با ورزشگاه هایی است که تیم فوتبال آنها در سطوح بالا و در مسابقات کشوری حضور دارند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان ابرازامیدواری کرد که پس از این بازدید تمام تلاشش را به کار می گیرد تا علاوه بر افزایش اعتبار ملی برای این ورزشگاه تا پایان امسال ، در سال آینده نیز اعتبار مناسب تری برای بازسازی ورزشگاه شهید وطنی اختصاص داده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج