بوکسور بابلسری هدف اصلی خود را حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا عنوان کرد و گفت:از تجربه مربیگری خودم در تیم‌های ملی استفاده می کنم.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی طلوتی که در المپیک 2012 لندن نیز حضور داشت پس از سه سال دوری از میادین باز هم به اردوی ملی پوشان فراخوانده شد.

وی بیان داشت: از اعتماد اکبر احدی سرمربی تیم ملی ممنون هستم که دوباره فرصت حضور را داد، از این لطفی که داشتند تشکر می‌کنم و قطعا سعی می‌کنم تا جواب اعتمادشان را داده و باز هم برای بوکس کشورم بدرخشم.

وی با بیان اینکه متاسفانه پیش از این کسانی هدایت بوکس را برعهده داشتند و باتجربه‌ها را کنار گذاشتند، می‌گوید: من فقط 32 سال دارم و در شرایط مناسبی هستم و حتما می‌توانم به تیم ملی کشورم کمک کنم.

این بوکسور بابلسری هدف اصلی خود را حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا عنوان کرد و گفت: در اندونزی 2018 حضور خواهم یافت و مثل روز اول دعوتم به تیم ملی در سال 80 انگیزه دارم تا خودم را ثابت کنم.

طلوتی که مدتی را هم در اردوهای ملی به عنوان مربی فعالیت کرد، افزود: می‌توانم از تجربه مربیگری خودم در تیم‌های ملی استفاده کنم و مصاف بهتری روی رینگ داشته باشم اما با اینکه از سال 84 به عنوان مربی فعالیت‌هایی در شهرم داشته‌ام ولی خودم را هنوز ورزشکار می‌دانم.

وی در خاتمه گفت: خوشبختانه کسی هدایت تیم ملی بوکس را برعهده دارد که به زیر و بم آن آشناست و روزهایی خوش و مدال‌هایی درخشان در انتظار مشت‌زنی ایران است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج