مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران بیان داشت : امروز باید سیره شهدا را آیینه زندگی خود قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار عبدالله ملکی یادواره شهدای کارتیچکلا با بیان این مطلب که امروز باید سیره شهدا را اعم از شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم را آیینه زندگی خود قرار دهیم و امیدواریم یادگاران حماسه بزرگ و عاشقان ولایت و رهروان یاد شهدا پرچم‌جمهوری اسلامی را به صاحبان اصلی آن برسانند.

ملکی تصریح کرد: شهدا حیات را به انسان می دهند و شهادت باعث می شود که انسان حیاتی ابدی پیدا کند گفت: شهدا عاشق شهادت بودند و قدرت و شجاعت زیادی داشتند که ما امروز نداریم.

وی با اشاره به اینکه رسانه های خارجی و ضد انقلاب توطئه برای اخلال در تفرقه اندازی بین دولت و ملت را دارند گفت: مردم گوش به حرف این رسانه ها ندهند و خودشان تصمیم بگیرند چرا که آنها دست نشانده آمریکا هستند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران عنوان کرد: آنچه که ما را در دفاع مقدس پیروز کرد نیروی انسانی با ایمان و با اعتماد بود و آن چه امروز دشمنان از آن می‌ترسند همین ویژگی نیروهای انسانی هست این در حالی است که ما سلاح‌های پیشرفته قوی هم داریم .

ملکی تصریح کرد: آن چه صحنه امروز ما با دشمن است صحنه نبرد فرهنگی است و امروز شما خانواده شهدا ، فرمانده و پاسدار یک جبهه فرهنگی هستید که صدای شما برنده ترین سلاح در جبهه فرهنگی است.

 وی با اشاره به اینکه امروز دشمن از راه های مختلف کشور ما را مورد هجوم قرار داده است ، تاکید کرد: وظیفه ما الگوگیری از شهدا در این یادواره ها و جامه عمل پوشاندن به فرامین رهبری است و اگر در این مسیر گام برداریم توطئه های دشمن را خنثی میکنیم .

ملکی وظیفه امروز را بسیار خطیر و مهم خواند و گفت :سرمایه های امروز ما آرمان ها و ارزش های امام ،شهدا و مقام معظم رهبری است و ماباید همان راهی را دنبال کنیم که امام شهدا رفته اند و در سایه ولایت فقیه گام برداریم.

وی تصریح کرد : شهدا هر آنچه داشتند با تأ سی از قرآن کریم بود و دشمن به دنبال فروپاشی هویت ملی جوانان است و می خواهد با جنگ نرم هویت جوانان ما را زیر سوال ببرد و اگر می خواهید به انقلاب لطمه وارد نشود پیرو ولایت فقیه باشید و دراین مسیرگام بردارید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج