مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار اظهار داشت: برخورد شاخه های درختان به شبکه از مشکلاتی که گریبان‌گیر شبکه‌های توزیع برق است.

به گزارش خبرگزاری موج، یعقوب حیدری بیان داشت: در این راستا و به منظور اصلاح و تعمیرات روی خطوط و شبکه برق به منظور جلوگیری از قطع برق در هنگام باد و طوفان، امورهای توزیع برق براساس برنامه‌ریزی قبلی اقدام به اصلاح خطوط و همین طور هرس درختان مجاور شبکه برق می‌کنند که این فعالیت‌ها نیاز به قطع کردن برق آن مسیرها دارد.

مدیر امور توزیع نیروی برق فریدونکنار تصریح کرد: برای ما هم بسیار آزار دهنده است که مردم و گردشگران ساعات و یا دقایقی بی‌برق شوند ولی طوری برنامه‌ریزی می‌شود که در ابتدای ساعات روز خاموشی به منظور این فعالیت‌ها اعمال شود.

این مسوول بیان کرد: صبر و تحمل و درک شرایط موجود از سوی مشترکان شهری و روستایی و همچنین مسافران و گردشگران باعث دلگرمی مجموعه همکاران امور توزیع نیروی برق شهرستان فریدونکنار می‌شود.

حیدری گفت: امیدوارم با انجام این تعمیرات آمادگی لازم را برای شرایط سخت باد و طوفان داشته باشیم و با کمترین خاموشی در مواقع روبرو شویم و البته بابت قطعی‌های اجباری از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج