حسین نیازآذری وحدت و انسجام نیروهای انقلابی را عامل مانایی و دوام انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: اگر همه ما متحد، با ایمان و باصلابت باشیم توطئه‌های دشمنان ناکام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم بابل در مجلس بیان داشت: 13 آبان را روز مهم و تاریخی در سرنوشت کشور دانست و بر ضرورت پایداری ملت انقلابی ایران اسلامی در برابر سیاست‌های سلطه‌گرایانه آمریکا تأکید کرد.

وی خوی ظالمانه امریکا را عامل برهم زدن ثبات در جهان خواند و مبارره با اهداف شوم امریکا را دفاع مظلوم در برابر ظالم اعلام کرد.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران، ولایت‌مداری، خودباوری ملی، کار جهادی و اقتصاد مقاومتی را دژ مستحکم و شکست‌ناپذیر در مقابله با آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان ما به تأسی از راه امام و شهدا در تجلی شعار ما می‌توانیم در تحقق منویات مقام معظم رهبری بکوشند و بدانند که با کسب دانش و معرفت می‌توانند ایستادگی کنند.

نیازآذری با تأکید بر ادامه ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا تصریح کرد: نسل آگاه و متدین امروز ما برای ساختن ایران اسلامی نگاه وابسته‌گرایانه را نمی‌پسندد و روی پای خود می‌ایستد. 

وی با گرامیداشت روز دانش‌آموز و شهدای جان برکف دانش‌آموزی از آنان خواست در سنگر علم و دانش و تهذیب نفس کوشا باشند تا کشور را در مقابل دشمنان محافظت کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در پایان اظهارات بی‌شرمانه ترامپ ضدملت و دولت ایران را نشان‌دهنده خوی استکباری آمریکا دانست و بر حضور متعهدانه آحاد ملت به‌ویژه جوانان در عرصه‌های مختلف پافشاری کرد. 

نیازآذری وحدت و انسجام نیروهای انقلابی را عامل مانایی و دوام انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: اگر همه ما متحد، با ایمان و باصلابت باشیم توطئه‌های دشمنان ناکام خواهد شد

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج