مسوول کتاب و انتشارات فرهنگ و ارشاد مازندران با بیان اینکه کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی همواره موجب رخداد‌های فرهنگی عظیم و ماندگار است، افزود: هفته کتاب موقعیت مناسبی برای تبلیغ کتابخوانی است.

به گزارش خبرگزاری موج، کبری خلیلی با بیان اینکه کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی همواره موجب رخداد‌های فرهنگی عظیم و ماندگار در سطح ملی و بین المللی شده است، گفت: هفته کتاب استان مازندران همزمان با سراسر کشور از ۲۰ آبان تا ۲۶ آبان با رونمایی از تازه‌های کتاب و کتب بومی استان برگزار خواهد شد.

وی هفته کتاب را زمان فعالیت‌های گسترده و خود جوش تشکل‌های صنفی حوزه نشر، ناشران و علاقه مندان کتاب جهت توسعه کتابخوانی دانست و افزود: در این هفته علاوه بر نمایشگاه‌های کتاب در سطح استان موقعیت مناسبی برای تبلیغ کتابخوانی فراهم خواهد بود.

مسوول کتاب و انتشارات فرهنگ و ارشاد مازندران به برپایی غرفه‌های نقاشی و اجرای مسابقه نقاشی برای کودکان و نوجوانان باهمکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: در جهت ارتقای سطح کیفی صنعت نشر کارگاه‌های ویراستاری و آماده سازی و چاپ کتاب برای ناشران و نویسندگان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج