معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مازندران گفت: در شورای برنامه‌ریزی استان از محل کمک‌های فنی اعتباری 5 میلیارد تومان به عنوان مشوق صادراتی لحاظ شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن خیریانپور در جلسه تنظیم بازار استان اظهار کرد: تنظیم بازار و مراقبت از امور بازار هم به دلیل نوسانات قیمتی و هم تامین به موقع اقلام در سبد خانوار یکی از مسایلی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود تا مردم در تامین اقلام مورد نیاز خود دچار کمبود نشوند.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات منظم و فعال‌سازی کارگروه توسعه صادرات استان، گفت: در شورای برنامه‌ریزی استان از محل کمک‌های فنی اعتباری 5 میلیارد تومان به عنوان مشوق صادراتی لحاظ شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران به ذخیره‌سازی مرکبات و کیوی در استان اشاره کرد و افزود: در امر ذخیره‌سازی این دو محصول باید طبق دستور وزیر جهاد کشاورزی به صورت جدی پیگیری‌های لازم انجام شود.

این مسؤول درباره ترویج فرهنگ تازه‌خوری مرکبات گفت: شبکه تعاون روستایی باید پای کار بیاید و از 31 استان کشور پیگیر باشد و از این ظرفیت برای عرضه مستقیم مرکبات استفاده کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج