ماموران یگان حفاظت محیط زیست در حین گشت و کنترل در شهرهای نوشهر، آمل، جویبار، نکا و بهشهر از 9شکارچی غیرمجاز 6 قبضه سلاح شکاری به همراه دو قطعه پرنده کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در حین گشت و کنترل شبانه در منطقه استخرپشت شهرستان نکا یک نفر متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.

همچنین  در ماموریت  شبانه دیگر ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در منطقه جنگلی رستمکلا یک شکارچی متخلف را به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیر کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست  نوشهر در حین گشت‌زنی در منطقه جنگلی عالمکلا موفق به دستگیری یک گروه چهار نفره شکارچی حرفه‌ای در هنگام شروع به شکار  شدند و آز آنان یک قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل نیز در حین گشت و کنترل در مناطق شالیزاری دشت‌سر موفق شدند، دو شکارچی غیرمجاز به همراه دو قبضه سلاح شکاری که یک قبضه آن قاچاق بوده، دستگیر کنند.

ماموران یگان حفاظت محیط زیست جویبار نیز در حین گشت و کنترل در روستای پایین پشت از یک متخلف یک قبضه سلاح شکاری و دو قطعه خوتکا کشف و ضبط کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج