محمد اسماعیل ابراهیم زاده گفت: دو وظیفه اصلی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ترویج و گسترش حجاب و عفاف و صیانت از حقوق شهروندی است.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل شرکت گاز مازندران با اشاره به اهداف صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، اظهار کرد: یکی از مسائلی که همواره مورد تأکید دین مبین اسلام و مسوولین نظام بوده، توجه به مباحثحق‌الناس و رعایت حقوق شهروندی به‌ویژه صیانت از حریم افراد است که باید این موضوع با ارائه خدمات مناسب به یک فرهنگ‌سازمانی تبدیل شود.

ابراهیم زاده افزود:رضایت اجتماعی یکی از شاخص‌های توسعه هر جامعه است و هر جامعه‌ای که رضایت اجتماعی بالاتری داشته باشد آن جامعه توسعه‌یافته‌تر است.

وی با بیان اینکه افرادی هستند که به حقوق خود آشنایی ندارند، افزود: مطمئناً در این زمینه لازم است که ستاد صیانت فعالیت خود را بیشتر علنی و رسانه‌ای کند و خود مردم هم اطلاع داشته باشند که این ستاد به‌عنوان حامی رعایت حقوق شهروندی وجود دارد تا از این فرصت به‌خوبی استفاده کنند.

ابراهیم زاده، لزوم رعایت الزامات مصادیق حقوق شهروندی، عفاف و حجاب را جز یکی از راهبردهای اساسی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت گاز مازندران علاوه بر اجرایی نمودن برنامه های عملیاتی و خدمات رسانی به مردم شریف استان، گسترش فرهنگ ناب اسلامی، ترویج حجاب و عفاف در جامعه در چارچوب الزامات قانونی و سازمانی، صیانت از حقوق شهروندی در قالب برخورد کریمانه و محبت آمیز با مردم، حفظ کرامت انسانی کارکنان، آگاه سازی مشتریان ومردم از حقوق وتکالیف دستگاهها به منظور ارتقاء انضباظ اجتماعی و قانون گرایی در جامعه، پیشگیری از تخلفات اداری کارکنان، ارتقاء سلامت اداری، رسیدگی به شکایت مردم و پیگیری آن را مورد هدف و استراتژی خود قرار داده است.

وی در خاتمه اظهار کرد: بزودی منشور حقوق شهروندی شرکت گاز استان تدوین و به کل واحدهای سازمان جهت اجراء ابلاغ خواهد شد.