مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت :تیم های شهریار ساری و چالوس ، نمایندگان مازندران در رقابت های فوتبال ساحلی امید باشگاههای کشور شدند.

به گزارش خبرگزاری موج،فصل جدید رقابت های فوتبال ساحلی امید باشگاههای کشور از روز سی ام تیر ماه با حضور 26 تیم در پنج گروه برگزار می شود.

مهدی رضی اظهار داشت : تیم چالوس در گروه یک این مسابقات با تیم های دریانوردان پارس جنوبی ، فرض رضا مبارکه ، سرخپوشان کرمانشاه ، کیان رامهرمز و ایفا اردکان هم گروه شد.

وی ادامه داد : تیم شهریار ساری هم در گروه پنج با تیم های شاهد فسا ، شاهین خزر رودسر ، استقلال چابهار و صداقت ایرانشهر حضور دارد.

رضی به شرایط امسال مسابقات فوتبال ساحلی امید باشگاههای کشور اشاره کرد وگفت که از هر گروه ، 2 تیم به مرحله دوم صعود می کنند و مسابقات مرحله دوم در 2 گروه پنج تیمی (به صورت دو مرحله ای) برگزار می شود.

وی ادامه داد، دو تیمی که از گروه خود در مجموع مراحل رفت و برگشت بیشترین امتیاز را کسب کنند به مرحله نهایی صعود می کنند.

رضی یادآورشد، مرحله نهایی نیز با حضور 4 تیم صعود کرده در یک گروه به صورت یک دوره ای در مسابقات مجتمع با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مازندران با تیم شهریار ساری در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بزرگسالان کشور که رقابتهای آن هم اکنون در حال برگزاری است، حضور دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج