معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از آغاز فعالیت گروه تبلیغی بقیه الله و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغی در سواحل ، تفرجگاه ها و مناطق گردشکری استان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری موج،سرهنگ علیرضا باقری در تشریح این خبر، با اشاره به ضرورت توجه به اولویت های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در اجرای طرح های پیشگیرانه،تصریح کرد: باید با شناخت جامعه هدف و ایجاد فرایندهای لازم برای پرداختن به این موضوعات در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی که جامعه با آن مواجه است گام برداشت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران،خاطرنشان،کرد: برخورداری از امنیت پایدار و احساس امنیت یکی از مولفه های مهم نظام و جامعه است و این محقق نخواهد شد مگر با همکاری و همراهی مردم، سازمان ها و نهادهای مسئول ایجاد امنیت.

وی با اشاره به تاثیر استفاده از تکنیک ها و روش های نوین در انتقال مفاهیم فرهنگی ،گفت: استفاده از افرادی توانمند، با تجربه و باتوانائی های علمی و آموزشی برای دستیابی به اهداف ناجا در پیشگیری از آسیب های اجتماعی با انجام اقدامات ایجابی امری ضروری است .

دکتر باقری،با بیان این که، پلیس در طرح تابستان امسال از تکنیک ها،روش ها و بسترهای نوین در انتقال موضوعات فرهنگی به مسافران استفاده کرده است،بیان داشت: در همین راستا با همکاری گروه تبلیغی بقیه الله از طلاب حوزه علمیه قم گام های موثری برداشته شده است .

وی توزیع بسته های فرهنگی در قالب لوح فشرده،بروشور، تراکت ،پلات های نمایشگاهی و سایر اقلام فرهنگی بین مسافران را از دیگر فعالیت های نیروی انتظامی استان در این زمینه برشمرد و گفت:قالب برنامه های پلیس در تابستان امسال با رویکرد آموزشی و انتقال ارزش ها و هنجارهای اخلاقی و اسلامی است و هدف از اجرای این برنامه ها تعامل با جامعه هدف و اخذ مشارکت اجتماعی برای ارتقاء امنیت اجتماعی می باشد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان درخاتمه از مهمترین اقدامات فرهنگی در این راستا را اجرای برنامه های نمایشی و تئاتر درمانی با موضوعات آسیب های فضای مجازی ، ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب و سبک زندگی اسلامی برشمرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج