فرامرز نقیبی اظهار داشت:برنامه محوری توأم با آینده نگری هدررفت هزینه‌ها و اعتبارات را کاهش داده و بستر مطمئن تری برای فعالیت را فراهم می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج،رئیس اسبق شورای عالی استان مازندران در گفت و گویی ضمن بیان لزوم تغییر و ایجاد نگرشی نو در ساختار شوراهای اسلامی شهر برای دستیابی به پویایی و پیشرفت اظهار کرد: به منظور تسریع در ارائه خدمات به مردم نیاز به یک ساختار جدید و فضای علمی و کارشناسانه بیشتری در شوراها احساس می‌شود.

فرامرز نقیبی افزود: باید شورا به‌عنوان نهادی که مستقیم با مردم در ارتباط است به نحو سیستماتیکی فعالیت‌های خود را روزآمد کند و از دیدگاه سنتی به مسائل گذار کند تا علاوه بر کارایی و اثربخشی بیشتر بتوانیم حس همدلی و رضایتمندی را در شهروندان بیش از پیش در جهت حل معضلات اصلی شهر ایجاد کنیم.

عضو سابق شورای شهر ساری گفت:برنامه‌محوری یکی از مسایلی است که در دنیای امروز نقش و جلوه ویژه‌ای پیدا کرده و بسیاری از شهرهای پیشرفته این امر را در دستور کار خود قرار داده‌اند. برنامه محوری توأم با آینده نگری هدررفت هزینه‌ها و اعتبارات را کاهش داده و بستر مطمئن تری برای فعالیت را فراهم می‌کند.

 نقیبی اظهار داشت:در شهرهای بزرگ دنیا برنامه‌ریزی ضمن احصاء نیازها و اهداف شهری، همچنین مقایسه این نیازها با اهداف با منابع موجود اولویت‌ها را تعیین کرده و زمان بندی مشخصی برای فعالیت مشخص می‌کنند تا بتوان آینده‌ای روشن‌تر را برای شهر متصور شد و روی ریل مشخصی حرکت کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج