شهردار بابل گفت: ضمن تکذیب ارائه هر لیستی، با توجه به شرایط انتخاباتی پیش رو هرگونه سوء استفاده از نام، عنوان، عکس یا نشانی از خود را بدون تأیید شخص خودم از طریق دست‌نوشته یا امضاء محکوم و قابل تعقیب می‌دانم.

به گزارش خبرگزاری موج، طی چند روز گذشته لیست‌های مختلفی از داوطلبان شورای اسلامی شهر بابل با عنوان لیست حامیان شهردار در شبکه‌های مجازی منتشر شد که انتشار این لیست واکنش‌های زیادی از جمله تکذیبیه شهردار بابل را به همراه داشت.

در تکذیبیه شهردار بابل آمده است: به اطلاع شهروندان بابلی می‌رساند، تعدادی از شهروندان از اقشار مختلف تحت عنوان حامیان شهردار، لیست 12 نفره منتخبان را برای عضویت در شورای اسلامی شهر بابل با اینجانب در میان گذاشتند و حقیر نقطه نظرات منفی و مثبت خود را در مورد تک تک اشخاص بیان داشتم و سپس آنان به امانت لیست را در جهت انتقال به افراد منتخب مرحله اول (اصلی و علی‌البدل) به بنده ارائه کردند.

بر اساس درخواست همان عزیزان بنده با متنی که نشان‌دهنده هر گونه دخل و تصرف شخصی حقیر در آن بوده جهت هماهنگی بعدی به افراد منتخب انتقال دادم اما متأسفانه بر خلاف امانتداری لیست نهایی‌نشده مورد اشاره از طریق گروه‌های مجازی منتشر شد.

ضمن اینکه متن  پیامک شخصی بنده به کاندیداها نیز ناشیانه و با ادبیات و انشای غلط به همراه تصویر اینجانب با جابه‌جایی ردیف منتخبین احتمالی و انتشار مذکور منعکس شد.

ضمن تکذیب متن اعلامی مورد اشاره، با توجه به شرایط انتخاباتی پیش رو هرگونه سوء استفاده از نام، عنوان، عکس یا نشانی از خود را بدون تأیید شخص خودم از طریق دست‌نوشته یا امضاء محکوم و قابل تعقیب می‌دانم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج