همزمان با اعیاد فرخنده شعبانیه ستاد مرکزی حامیان دولت روحانی شعبه اعتدال و توسعه با حضور احمد مسجد جامعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات در ساری افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، دبیر حزب اعتدال و توسعه مازندران اظهار داشت: نگاه حزب ،اعتدال و توسعه برای کشور و هدف، پیروزی دکتر روحانی در انتخابات است.

مهدی قاسمی  با بیان اینکه اکثر کنشگران سیاسی بر این عقیده اند که  تداوم اعتدال به از بین رفتن نامهربانی ها در کشور کمک خواهد کرد افزود: متاسفانه هنوز تفکرات دولت هشت ساله قبل توسط بعضی نامزدهای انتخابات در حال انجام است.

وی گفت: مردم هنوز حوادث تلخ انتخابات سال ۸۸ را فراموش نکردند و اجازه نخواهند داد که عده ای با همان شیوه اقدام به دروغ پراکنی کنند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان مازندران تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست  که در چهار سال آینده نیز سکان اجرایی کشور در اختیار دکتر روحانی قرارگیردو با نرزی بیشتری کشور را اداره کند.

احمدمسجدجامعی با حضور در این مراسم اظهار داشت: آنچه که تفکر پیروان ائمه را از دیگران جدا می ساخت عقلانیت و اعتدال بود.

وی با اشاره به برخی حوادث تاریخ اسلام و حضور مشاهیر و بزرگان در مازندران اظهار داشت: 2 هزارو 500 سال پیش اولین پایگاه شیعه در مازندران بودو توجه به خرد وجه تمایز همه جریانات در طول تاریخ است.

مسجدجامعی با بیان اینکه هیچ‌گاه جریانات تند در کشور ریشه نخواهد دواند گفت: جریانی که به کرامت انسانی و ارزش ها و باورهای مردم می اندیشند، مورد اقبال مردم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج