فرماندار میاندورود از تخصیص 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آبیاری قطره‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، ارسطو قادری با تأکید بر اینکه اگر کاری انجام می‌شود یا خیر باید با اعداد و ارقام سخن گفت، تصریح کرد: امروز اگر مسوولی کاری انجام می‌دهد باید براساس آمار و ارقام گفته شود و میزان اعتبارات را بسنجد.

وی با اعلام اینکه همه مدیران این آمادگی را داشته باشند که انتخابات پیش‌رو را حمایت کنند، افزود: مقام معظم رهبری به این نگاه نمی‌کند که چه کسی حتماً انتخاب شود بلکه به میزان مشارکت و حضور مردم نگاه می‌کند.

فرماندار میاندورود اضافه کرد: انتخابات برای مسوولان و برای هیچ قوای نیست بلکه برای مردم است، ما باید زمینه را آماده کنیم، دولت تأکید کرد که همه دستگاه‌های اجرایی، امنیتی، انتظامی و نظامی این انتخابات را پشتیبانی کنند زیرا گنجینه‌ای در این صندوق است که باید از آن حفاظت شود.

این مسوول با اشاره به اینکه هر کسی با هر افکار سیاسی در این انتخابات آزاد است، ادامه داد: فضای انتخاباتی را باید به‌گونه‌ای آماده کنیم که هر کسی آزادانه رأی دهد.

قادری خاطرنشان کرد: امحای 8 هزار تن مرکبات، خرید 2 هزار تن مرکبات درجه دو، پرداخت یک‌میلیارد و 600 میلیون تومان به کشاورزان، خرید 2 هزار تن مرکبات و ارسال آن به کارخانجات آبمیوه‌گیری، تخصیص 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای آبیاری قطره‌ای و... بخشی از اقدامات انجام شده است.

وی با تأکید بر اینکه مدیران نسبت به اعتباراتی که تخصیص داده شد پیگیر باشند، گفت: برخورد با ساخت‌وساز غیرمجاز از تأکیدات است و مسؤولان در این مدت به‌صورت میدانی حضور پیدا کنند و با هرگونه تغییر کاربری برخورد جدی شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج