نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: شورا‌ها باید توسعه‌محور باشند و از بخشنامه‌ای یا روز‌مره‌ بودن دوری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید‌علی ادیانی گفت: هر مسوولی با تصمیم دستگاه اجرایی انتخاب شود وظیفه ما کمک به آنان در مسیر منافع مردم و انقلاب اسلامی است.

وی خیران را سرمایه جدید در کنار داشته‌های آموزش و پرورش ذکر کرد و افزود: بین تراز نمایندگان با میزان رشد و توسعه ارتباط حتمی وجود دارد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را فرصت طلایی برای کاهش مشکلات ذکر کرد و با بیان اینکه برخی از مشکلات موجود ر ا تقصیر خود هم بدانیم، خاطر‌نشان کرد: انتخاب درست با کاهش مشکلات مرتبط است و شورای اسلامی شهر و روستا برای توسعه، کمک و برنامه‌ریزی کنند.

این مسوول با اشاره به اینکه خروجی رأی مردم برای شورای اسلامی شهر و روستا هر‌چه باشد، کمک می‌کنم، افزود: شورا‌ها باید توسعه‌محور باشند و از بخشنامه‌ای یا روز‌مره‌بودن دوری کنند.

ادیانی با اشاره به اینکه در خشکسالی مالی دولت، اختصاص 202 میلیارد تومان برای محور سوادکوه انجام شد، خاطر‌نشان کرد: پول وجود دارد و باید پیگیری کرد و تخصیص یابد.

وی با اشاره به اختصاص 50 میلیارد تومان در خزانه برای خرید زمین‌های حریم محور سوادکوه در شیر‌گاه، سرخ‌کلا و بالا‌زیراب و لزوم تبعیت از قیمت کارشناسی، گفت: اگر قیمت غیر‌کارشناسی بیان شود، موضوع تغییر مسیر محور سوادکوه از اماکنی که باید تملک شود، مطرح می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج