غلامرضا آقامیرزایی در گفت‌و‌گو با موج از تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران پلدختر در پی وقوع سیلاب کم‌سابقه در این شهرستان خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج، از تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران پلدختر در پی وقوع سیلاب کم‌سابقه در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این جلسه به ریاست معاون عمرانی استاندار لرستان و با حضور تمامی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در فرمانداری پلدختر در حال برگزاری است.

غلامرضا آقامیرزایی، افزود: حدود 15 دقیقه پیش، یعنی ساعت 10 صبح امروز جلسه مدیریت بحران استان به ریاست دکتر احمد مرادپور معاون عمرانی استانداری لرستان، در محل فرمانداری شهرستان پلدختر برگزار شده که در آن، ابعاد مختلف وقوع سیلاب در پلدختر بررسی و در خصوص رفع مشکلات پیش رو برنامه ریزی خواهد شد.

سیل پلدختر

کارشناسان دستگاه‌های خدمات رسان استان در پلدختر مستقر هستند

وی، ادامه داد: این در حالی است که هم‌اکنون کارشناسان ادارات خدمات رسان استان در حال برطرف کردن مشکلات بوجود آمده اعم از انسداد جاده پلدختر به خرم‌آباد و راه‌های ارتباطی برخی روستاهای شهرستان و نیز قطعی آب، گاز، برق و مواردی از این دست در منطقه سیل زده هستند.

جاده پلدختر به خرم‌آباد بازگشایی شد

آقامیرزایی تصریح کرد: هم‌اکنون محور پلدختر به خرم‌آباد که به دلیل ریزش کوه و شدت سیلاب تخریب و مسدود شده بود، توسط عوامل امدادی و کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بازگشایی شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان، گفت: انشاالله پس از پایان جلسه، نتیجه تصمیمات اتخاذ شده به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.