به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کارگاه قصه گویی در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، هم‌زمان با هفته کتاب در لرستان، یک دوره کارگاه قصه گویی با هدف تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب و کتابخوانی در بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی و عملی که به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد، کودکان و نوجوانان بستری در بیمارستان شهید مدنی و همراهان آنان ضمن حضور در کارگاه، به قرائت داشته‌های ذهنی خود از قبیل شعر و قصه و داستان کوتاه پرداختند.

هفته کتاب لرستان

پخش قصه‌های مصور، همخوانی سرودهای آموزشی و پرسش و پاسخ در خصوص قصه‌های پخش شده از جمله برنامه‌هایی بود که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در فضای بیمارستان کودکان خرم‌آباد برگزار گردید.

قصه گویی بیمارستان شهید مدنی خرم آباد

این در حالی است که در پایان این کارگاه آموزشی و عملی، به هر یک از شرکت کنندگان از سوی رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان خرم‌آباد و هیات همراه  کتب کاربردی و هدایای آموزشی اهدا شد.

کتابخانه های عمومی لرستان

با اهدای بسته‌های آموزشی، از بیماران بستری عیادت شد

همچنین در بخشی از این ویژه برنامه که به مناسبت بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، رئیس و کارکنان اداره کتابخانه‌های عمومی خرم‌آباد، با حضور در بخش‌‌های مختلف بیمارستان، با اهدای بسته‌های فرهنگی و آموزشی از کودکان و نوجوانان بستری، عیادت و دلجویی کردند.

هفته کتاب لرستان

هفته کتاب لرستان تا 30 آبان ماه ادامه دارد

گفتنی است، آئین گرامیداشت هفته کتاب لرستان با اجرای برنامه‌های متنوع، از 24 آبان ماه 97 در شهرهای مختلف استان در حال برگزاری است و تا 30 آبان ماه ادامه خواهد داشت.