وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی، شهادت سید نور خدا موسوی که پس از تحمل یک دهه جراحات ناشی از جنایات متجاوزان حریم امنیت عمومی به شهادت رسید را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ج.ا.ا، در پیامهایی جداگانه، شهادت سید نورخدا موسوی «شهید زنده لرستان» را تسلیت گفتند.

متن کامل پیام وزیر کشور و جانشین فرمانده کل قوا در نیروی انتظامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ آمَنُواْ وَهَاجَرُواْ وَجَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِندَ اللّهِ وَأُوْلَئِکَ هُمُ الْفَائِزُونَ

عروج عاشقانه شهید سرافراز دفاع از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران، سید نورخدا موسوی را که پس از تحمل بیش از یک دهه جراحات ناشی از زخم کین متجاوزان به حریم امنیت مردم به فیض عالی شهادت نائل آمد به خانواده صبور و مقاوم آن شهید و همرزمانش در سنگر‌های پاسداری از مرز‌های کشور و عموم ملت ایران تسلیت و تهنیت عرض می‌نمایم.

این شهید گواهی صادق بر عزم ایثارگران و جان برکفانی است که عاشقانه و مومنانه از خانه و کاشانه خود هجرت کرده و با حضور در مرز‌های پرگوهر کیان اسلامی در برابر تروریست‌های مورد حمایت صهیونیسم جهانی و مرتجعین تکفیری منطقه به مجاهدت می‌پردازند و جان و مال خود را در راه خدا و آرامش و آسایش مردم اهدا می‌کنند.

همچنین سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در پیام خود آورده است:

باسمه تعالی

عروج ملکوتی مجاهد فی سبیل الله جانباز سرافراز شهید سید نور خدا موسوی را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، امت شهیدپرور و خانواده معظم این شهید تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.