رئیس بیمه سلامت دلفان گفت: 68 درصد از جمعیت 144 هزار نفری این شهرستان تحت پوشش خدمات بیمه سلامت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، هادی صارمیان، گفت: 68 درصد از جمعیت 144 هزار نفری این شهرستان تحت پوشش خدمات بیمه سلامت استان لرستان هستند.

رئیس بیمه سلامت دلفان، افزود: دفترچه های بیمه سلامت بصورت رایگان در قالب 2 صندوق بیمه روستائیان و سلامت جهت ارائه خدمات درمانی در بخش بستری و سرپایی به مردم این شهرستان اهدا شده است.

صارمیان، اظهار داشت: این نهاد بیمه ای با 21 بیمارستان، درمانگاه، داروخانه، مراکز پاراکینیک و آزمایشگاه در شهرستان دلفان برای ارائه خدمات بیمه ای قرارداد منعقد کرده است.

وی، بیان کرد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان دلفان 10 مر کز بهداشتی و درمانی در روستاها، خدمات سطح یک شامل ویزیت پزشک عمومی، خدمات مامایی، بهداشت دهان و دندان کودکان زیر 14 سال و مراقبت ازمادران باردار به روستاییان این شهرستان خدمات ارائه می کنند.

رئیس بیمه سلامت شهرستان دلفان، افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان وظیفه تامین پزشک و بیمه سلامت وظیفه خرید خدمات را برعهده دارد.

خدمات درمانی بیماران سرطانی تحت پوشش بیمه سلامت رایگان است

هادی صارمیان، گفت: برای بیماران صعب العلاج ارائه خدمات شیمی درمانی رایگان است و بیمه سلامت لرستان، صد در صد هزینه‌های درمانی را پرداخت می‌کند.