در مراسمی با حضور مدیرعامل، رئیس هیات مدیره و جمعی از خبرنگاران خانه مطبوعات استان، به پاس همکاری دکتر خسرو عزیزی با اصحاب رسانه، نشان خبرنگار افتخاری به وی، اعطا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در مراسمی که با حضور مدیرعامل، رئیس هیات مدیره و جمعی از خبرنگاران خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان در دانشگاه لرستان برگزار شد،  به پاس قدردانی، یک قطعه نشان خبرنگار افتخاری این خانه به دکتر خسرو عزیزی «رئیس دانشگاه لرستان»، اعطا شد.

در ابتدای این نشست، امین ساکی مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان، گفت: خوشبختانه، تعامل خوبی میان مجموعه دانشگاه لرستان و اعضای خانه مطبوعات وجود دارد که استمرار این همکاری می‌تواند در توسعه همه‌جانبه استان نقش بسزایی داشته باشد.

وی، افزود: طبق هماهنگی صورت گرفته با دکتر عبدالهی‌نژاد مدیرکل محترم روابط عمومی و امور بین‌الملل وزارت علوم، مقرر شد تا یک دوره آموزشی خبرنگاری پیشرفته به طور مشترک میان خانه مطبوعات، دانشگاه لرستان و وزارت علوم در محل دانشگاه برگزار شود، لذا پیشنهاد ما این است تا این دوره آموزشی، در محل دانشگاه لرستان برگزار شود.

امین ساکی

ساکی، ادامه داد: تردیدی نیست که بالابردن سواد رسانه‌ای خبرنگاران لرستان می‌تواند در توسعه لرستان بیدار نقش‌آفرین باشد، علی ایحال از ریاست محترم دانشگاه لرستان تقاضا دارم تا با برگزاری این دوره آموزشی و دوره‌های تکمیلی در محل دانشگاه موافقت کنند.

خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان نیز در سخنانی، ضمن تقدیر از همت مدیرعامل، رئیس و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان، گفت: از نگاه تعاملی خانه مطبوعات استان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی، افزود: برگزاری این دوره آموزشی و دوره‌های تکمیلی، اقدام موثری است و دانشگاه لرستان از این پیشنهاد استقبال می‌کند.

دکتر خسرو عزیزی

رئیس دانشگاه لرستان، تاکید کرد: با توجه به موافقت وزارت علوم، خانه مطبوعات در مکاتبه‌ای مقدمات برگزاری این دوره را فراهم کند، ما نیز به عنوان یکی از طرفین این توافق، پای کار هستیم تا انشاالله ماه آینده «مهر ماه 97» دوره پیشرفته خبرنگاری را در دانشگاه لرستان برگزار کنیم.

گفتنی است در پایان این نشست، به پاس قدردانی از همکاری رئیس، مدیر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دانشگاه لرستان، یک قطعه نشان طلا «خبرنگار افتخاری» خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان به خسرو عزیزی اعطا شد.