نمایشگاه آثار تلفیقی تصویری هومن مرادی با عنوان «اختناق»، از 14 مرداد ماه 97 میزبان علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر و فعالان حقوق کودکان است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، نمایشگاه آثار تلفیقی تصویری هومن مرادی با عنوان «اختناق»، از 14 مرداد ماه 97 در نگارخانه هژبر خرم آباد برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که با هدف نفی خشونت علیه کودکان و آسیب‌شناسی این معضل اجتماعی و فرهنگی برگزار می‌شود، 20 اثر تصویری تلفیقی از هومن مرادی در قالب آثار مینیمال، اکسپرسیونیسم، فرمالیسم و رئالیسم به نمایش در خواهد آمد.

این در حالی است که هومن مرادی با برگزاری نمایشگاه‌های متعدد و تولید مجموعه‌های «نه»، «ساخت ایران»،«زیست سوخته»، «ارتعاشات»، «تصویر و تئاتر» و چندین مجموعه دیگر با محوریت مسائل اجتماعی کشور و کسب عناوین مختلف در فستیوال‌های ملی و جهانی، اینک به موضوع نفی خشونت علیه کودکان پرداخته است تا در تعامل با مردم و کارشناسان بتواند ضمن آسیب‌شناسی این ناهنجاری اجتماعی، گامی موثر در توقف خشونت علیه کودکان بردارد.

هومن مرادی

گفتنی است، نمایشگاه اختناق از 14 تا 21 مرداد ماه 97، همه روزه از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه شهید بهرام هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد، میزبان مشتاقان فرهنگ و هنر و فعالان حوزه کودک و نوجوان خواهد بود.