دفاع راست فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا می‌‌گوید: اینکه برای حضور در ترکیب اصلی این تیم دو رقیب جدید پیدا کرده نگران نیست و به آنها هم هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال بارسلونا تابستان امسال برای تقویت خط دفاعی‌اش دو بازیکن جدید به نام‌های لوکاس دینیه از رم و ساموئل اومتیتی از لیون را خریده است که این دو نفر رقبای جدید ژرمی متئو برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی قهرمان اسپانیا هستند. مدافع فرانسوی آبی‌و‌‌اناری‌ها اما می‌گوید برایش مهم نیست رقبایی جدید پیدا کرده است.

متئو گفت: درست است که این دو بازیکن هم‌پست من هستند، اما برای من رقابت با آنها مهم نیست. پارسال هم ما ماسچرانو و فرمائلن را داشتیم. من به شخصه فکر می‌کنم که برای بارسلونا بازی‌های زیادی انجام داده‌ام. ببینیم در فصل جدید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، اما من نگران خریدهای جدید تیم نیستم. من خونسردم و کار خودم را انجام می‌دهم. من می‌توانم با آنها صحبت کنم و درباره اینکه شیوه بازی بارسلونا چگونه و وضعیت رختکن به چه شکل است توضیح بدهم، اما آنها باید نهایت تلاش‌شان را برای رسیدن به ترکیب اصلی انجام دهند. متئو درباره هموطنش اومتیتی گفت: من از صحبت درباره رقابت کردن بدم می‌‌آید. اومتیتی هم‌تیمی و دوست من است و این یک حقیقت است که با ورود او رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی سخت می‌شود. بگذارید ببینیم چه کسی در این پست بازی می‌کند. مهم نیست چه کسی بازی می‌کند، مهم این است که تیم موفق باشد و هر کسی کارش را انجام دهد.