سرمربی منچسترسیتی به تمجید از تیم سابق خود پرداخت و عنوان کرد: هیچ تیمی به خوبی بارسلونا بازی نمی‌کند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از گاردین، پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی باید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به همراه تیم جدید خود به مصاف بارسلونا برود. دیداری که اهمیت بالایی برای هر دو تیم خواهد داشت.

این مربی اسپانیایی که نامش را با هدایت بارسلونا به سر زبان‌ها انداخت، در گفت‌وگو با رادیو کاتالونیا، درباره تقابل با بارسلونا، گفت‌: بازی با بارسلونا سخت‌ترین بازی برای ما است، چرا که آنها بهترین تیم در اروپا هستند و هیچ تیمی به اندازه آنها خوب نیست و بهتر از بارسلونا بازی نمی‌کند. حضور نیمار، مسی و سوارس در خط حمله این تیم باعثشده آنها بتوانند در هر بازی تفاوت‌هایی را ایجاد کنند، ولی همه بارسلونا به خط حمله‌اش مربوط نمی‌شود و کار زیادی پشت ساختار خط حمله بارسلونا است.

منچسترسیتی در هفته‌ بعد لیگ برتر باید در داربی شهر منچستر به مصاف یونایتد برود. دیداری که از جذابیت بالایی برخوردار است، چرا که هر دو تیم در این فصل تمام بازی‌های خودشان را با برد به پایان رسانده‌اند.

گواردیولا درباره این دیدار گفت‌: برای چنین دیدارهایی به انگلیس آمدهام و میدانم که بازی با منچستریونایتد چه شرایط خاصی خواهد داشت. ما هافبکهای خوبی در اختیار داریم که خیلی خوب و سریع با سیستم ما هماهنگ شده‌اند و توانستند قابلیت بالای بازی شان را به نمایش بگذارند. تنها چیزی که من در انگلیس مشکل دارم مسائل جزئی است.