موج
کدخبر : ۳۹۶۲۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396275

آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی مقابل دوربین «سرجوخه» به کارگردانی احمد معظمی رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، آرش آصفی در نقش ابراهیم یک افسر ضد جاسوسی، مقابل دوربین سریال سرجوخه به تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی احمد معظمی رفت.

این درام جاسوسی اجتماعی که از پاییز سال گذشته کلید خورده، این روز‌ها با دو گروه به صورت همزمان در داخل و خارج کشور فیلمبرداری می‌شود.

پیش از این حمیدرضا محمدی به عنوان بازیگر نقش «غلامرضا» و سامان صفاری در نقش «کیان» معرفی شده‌اند و دیگر کاراکتر‌های سریال نیز تا زمان پخش به مرور معرفی خواهند شد.

«سرجوخه» با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو گروه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راه‌شان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

از دیگر عوامل این سریال می‌توان به: سرپرست نویسندگان: حسین امیرجهانی، طراح و مشاور پروژه: مرتضی اصفهانی، ناظر کیفی: محمود سالاری، مدیر تصویربرداری: احمد گودرزی، تدوین: پری سا ناهیدپور، مدیر تولید: آرش زینال خیری، مدیر گریم: سید جلال موسوی و مدیر برنامه‌ریزی: فرزاد رحمانی اشاره کرد.

«سرجوخه» یک درام امنیتی_ اجتماعی از تولیدات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها