موج
کدخبر : ۳۸۳۱۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383171

محمودرضا امینی:

یک فعال فرهنگی و سیاسی ضمن تقدیر از تلاش پرشور هنرمندان و ورزشکاران شاخص در تشویق مردم برای حضور پررنگ و پرشور در پای صندوق های رای بر لزوم تقدیر از آنها بواسطه این کار غیرتمندانه و وطن دوستانه شان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج، دکتر محمودرضا امینی فعال فرهنگی و سیاسی اصولگرا، در مورد تشویق مردم از سوی هنرمندان و ورزشکاران شاخص برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر امروز، گفت: شبکه های دشمن از منظر خبری و رسانه ای، همه تلاش خودشان را کردند که از حضور مردم پای صندوق های رای جلوگیری کرده و از این کار ناامید شان کنند. و همواره یکی از شگردهای آنها، استفاده از سلبریتی ها و شخصیت های موثر در افکار عمومی جامعه است؛ اما خوشبختانه در آستانه انتخابات امسال و بویژه انتخابات ریاست جمهوری 1400 ، بعضی از هنرمندان و ورزشکاران متعهد به طور جدی مردم را تشویق به حضور در این رویداد سرنوشت ساز و حساس کردند.

وی افزود: این کار آنها از دو بعد مختلف قابل تامل است. اول اینکه این افراد غیرتمندانه جلو آمدند که درود بر غیرتشان؛ باید از ایشان تقدیر و تشکر کرد چرا که ممکن بود مانند برخی دیگر، چنین نباشند. دوم اینکه بدانند این کار آنها گامی خداپسندانه و ارزشی بود؛ امروز هرکسی که پای حفظ نظام باشد، «ارزشی» است.

امینی تصریح کرد: کسانی که ساکت ماندند و به نا امیدی مردم کمک کردند، بدانند که در پرونده آنها نزد خداوند و در مسئولیت مدنی آنها نزد مردم موثر است.

این استراتژیست ادامه داد: من بایسته می دانم که از این هنرمندان و ورزشکاران عزیز، همچون خانم بهنوش بخیتاری و آقایان علی پروین، داریوش ارجمند، حسین رضازاده، خداداد عزیزی و بسیار دیگری که در این رابطه تلاش کردند تقدیر و تشکر کنم. به هرحال ما از هر کار خوبی باید تقدیر کنیم و تاسف بخوریم  به حال کسانی که این کار غیورمندانه و انجام وظیفه ملی و موثر را تقبیح می کنند و این عزیزان را مورد بی مهری قرار می دهند.

محمودرضا امینی در پایان تاکید کرد: عزیزان، هنرمندان، ورزشکاران و همه کسانی که برای مردم شاخص هستید هر وقت گام های شما برای حفظ اصول انقلاب اسلامی و انقلاب باشد کل انقلاب با شما خواهند بود. شما برای مردمید و مردم هم از شما بهره خواهند برد؛ در زمانی که در مسیر انقلاب گام بر می دارید به استواری مردم در این مسیر کمک می کنید. ماشاء الله به شما.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها